Klausimai apie Antik Garden Hotel 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
34 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
Planuojame rugsėjo vidurį. Du vaikai pusantrų metukų.Ar šiuo metu geras oras ir ar didelės bangos? Ar registruojantis atsižvelgiama į pageidavimus, jei prašote vasarnamio su prieiga prie jūros?!
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Ei ! Pasakykite, kuriuose kambariuose geriau neapsigyventi ir ar galima užimti kambarį vasarnamyje?
prieš 7 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Žinau, kad ten už čiužinius mokama 1 USD, o paplūdimio rankšluosčiai? Kas geriau sodo kambarys ar pageidaujamas kambarys?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar yra ką pamatyti jūroje kaip Egipte?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Ir dar klausimas apie rankšluosčius. Ar jie ten? Kiek yra? Ir tada nežinome, imti su savimi ar ne, rankšluosčiai užima daug vietos.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Skrendame su draugais ir vaikais 2, 2, 6, 10 metų liepos pabaigoje. Norėčiau sužinoti ar yra žaidimų aikštelė ir kur ji yra (tarp kokių namelių?) ir kaip situacija su vaikiška animacija, dienine ir vakarine? Dėkoju
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Norejau paklausti, kad skrendam liepos menesi su vaiku metuku ir 10 menesiu, kai pirkome tura, sake, kad maziems viesbuciai padejo lovas. Ar tai tiesa, pasakykite man, ar yra toks dalykas, ar aš turėsiu jį užmigdyti kartu su manimi ??? Ar turiu ko nors paklausti, ar jie patys tai pasikels?? Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Į Turkiją vykstame pirmą kartą. Prieš tai ilsėjosi Egipte 5*. Visada buvo muilo gabaliukais, šampūno, gelio, kūno balzamo. Visa tai liko man ir mano žmonai. O kaip viskas vyksta Antikoje? Noriu žinoti, ką pasiimti su savimi. Ačiū už patarimą.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Apibūdinkite maršrutą, kaip įveikti kontrolę atvykus ir išvykstant. Ar pildomi popieriai? Ačiū už patarimą.
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 13 atsakymų
:) Apie šią temą atsiliepimuose nieko neskaičiau. Yra kelias. Pasiimti su savimi ar kur nors į skalbyklą yra mokama paslauga. Tada kiek tai kainuoja?
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 17 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar