Klausimai apie ŠardžaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šardža
Gera diena! Vykstame į Beach viešbutį iš Natalie Tours. Kas gali nusipirkti ekskursijas, išskyrus viešbučio vadovą, kas būtų pigiau? Domina kelionė į Al Ainą. Ar verta eiti?
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasidalinkite maršrutais iš viešbučio į populiarias turistines vietas, geriausia pėsčiomis.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Kur geriausia pirkti ekskursijas? Ar kas nors gali pasakyti rusakalbį vadovą?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
pasakykite man, iš kurios svetainės geriausia užsisakyti ekskursijas po JAE maistą į Šardžą kartu su žmona 2013-09-07
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
2 metų vaikui įėjimas mokamas.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pirmą kartą šalyje. Dėkoju!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena, pasakykite man, prašau, koks yra geriausias laikas keliauti iš Šardžos į Dubajų ir atgal, kad su didžiausia tikimybe nepatektumėte į ilgai besitęsiančią spūstį.
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
Pasirinkome Aryana Hotel 4 * Šardžoje. Nulis atsiliepimų man sako, kas ten buvo. vis dar domisi šiais dalykais 1. kiek kainuoja įvažiuoti į ski dubai, kiek toli nuo Sharjah, kiek kainuoja iš Ariana taxi viešbučio, ar yra koks kitas susisiekimo variantas. Kas ten buvo, pasakykite, ar galima nusipirkti bilietą į pingvinus ir slidinėjimo parką tą pačią dieną (man atrodo, kad ten viskas mokama atskirai: trasos, parkas, pingvinai) kiek kainuoja? 2. kas buvo neseniai, kaip sekasi su Burj Khalifa, ar tikrai galima nusipirkti bilietus tai pačiai dienai bet vėlesniu laiku. 3. Kaip galite patekti iš Dubai Mall į autobusų stotį, kad nuvyktumėte į Abu Dabį labai aciu visiems, kurie atsilieps. kelionė planuojama gruodžio pradžioje (gauname į tarptautinę emyratų šventę)
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sakykit, prašau, aš noriu iš Šardžos į Abu Dabį važiuoti autobusu, bet su manimi bus žmona ir sesuo, kažkur skaičiau, kad viešieji autobusai važiuoja tik vyrams ir moterims atskirai, tai kam važiuoti atskirai?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Arba Arabijos riteris. Ar yra kažkas panašaus Šardžoje?
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 14 atsakymų
Parašykite, kaip galite nuvykti metro ar autobusu. Ką rekomenduojate pamatyti?
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 13 atsakymų
reikia pagalbos.
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Domina gidas su asmeniniu automobiliu, keliaujame keturiese, norėčiau į kai kurias ekskursijas individualiai. Skaičiau, kad daugelis gidų po ekskursijų siūlo savo/draugų kontaktus - ir pigiau, ir patogiau... gal kas pasidalins kontaktais muilu jannie1705 "šuo" mail.ru... Būsime labai dėkingi))
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kiek galite pietauti, min-max?
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
ir mityba.. ar galima tik vakare ar po pietu ne viesbutyje pavalgyti?
prieš 13 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki! Mano vyro darbas buvo perkeltas į Šardžą, dėl to prieš savaitę atskridau ir aš. Mes čia turime butą. Norejau pasiteirauti ar vyksta ekskursijos po miesta ir pasidometi kainas jei taip. Natūralu, kad ekskursijos be nakvynės ir pan. Ačiū už atsakymą.
prieš 14 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Pažiūrėjau kataloguose ir buvo parašyta apie Dubailandą, bet sakė, kad atidarysiu tik 2009 m., o tada tik dalį. Taigi ar ten buvo kas nors?
prieš 15 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų