Klausimai apie ŠardžaApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šardža
Laba diena! Kur geriausia įsigyti papuošalų ir drabužių pigiau? O gal geriau pirkti čia, Astanoje? Ačiū
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Netrukus ketinu atostogauti į Šardžą. Įkalbinėju vyrą pažiūrėti į kailinius, bet nežinau, kur kreiptis, kad nesuklysčiau ir neapgaučiau. Skaičiau daug teigiamų atsiliepimų apie Condor, pasakykite, kas ten buvo, kokius įspūdžius palikote?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Norime su savimi atsivežti vaisių (mango). Visur rašo, kad rankinis bagažas turi būti tam tikro dydžio. O jei krepšys didesnis? Ar jie nepasiilgs? Patarkite, kaip geriausia ir be pasekmių parsinešti vaisių namo
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar galite laikyti pinigus seife? Kiek jis patikimas? Ar kailinį galima saugiai laikyti kambaryje?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar galima Emyratuose nusipirkti odinį paltą. Pasakyk kur?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Mieli keliautojai! Mums labai reikia pagalbos iš tų, kurie neseniai buvo Šardžoje. Pagal tavo „karštus įspūdžius“ prašau patarimo. Aš einu su sūnumi į Lords Hotel Sharjah, paėmiau tik pusryčius. Mano klausimai: 1. MAISTAS. Kur galiu maitinti savo kūdikį ir pati pietauti bei vakarieniauti? Kiek kainuoja vienas valgis? 2. NAVIGACIJA. Bijau pasiklysti :) Ar parduoda žemėlapius rusų ar anglų kalbomis su gatvių ir/ar reikšmingų vietų pavadinimais. Ar kas nors gali įdėti nuorodą, kad būtų galima atsispausdinti. 3. PIRKIMAI. Reikalingi konkretūs adresai, kur PIGIAI, bet KOKYBIŠKAI galima įsigyti iš VIETINIŲ amatininkų: avikailis, papuošalai, namų tekstilė, batai, krepšys, drabužiai... DĖMESIO!! ZARA ir kiti nesidomi tinklo parduotuves, Maskvoje yra urmu :) 4. Na kas buvo mano viesbutyje gali duoti vertingu patarimu :)
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Draugas norės jai liepti nupirkti
prieš 11 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
Keista, visi sako „visur reikia derėtis, jei nori pirkti drabužius su nuolaida“, nesuprantu, ateini į kažkokią „Zarą“ ir sakai: „Štai aš, prašau, šita palaidinė, ne už 1500, o už 1000. Ar taip turi nutikti??
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
kainos
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
gali kas nors eiti?????????????
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Sveiki,mielieji turistai!Šis klausimas daug rašo apie kailinių gausą JAE.Ar tikrai ten galima nusipirkti gerą avikailį?Pasidalinkite adresais ir kainų tvarka šia tema,jei turite patirties! ) Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Laba diena, pasakykite man, kiek gali kainuoti Iphone 4 16g Nasser aikštėje?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Padėkite man nuspręsti, kiek kainuoja euro ilgio audinės kailis, minimumas-maksimumas ir kur geriausia jį nusipirkti
prieš 12 metus  •  2 abonentas 6 atsakymų
Laba diena! Pasakyk man, prašau, ar JAE galima nusipirkti planšetinį kompiuterį? Ir kur tiksliai? Ir apskritai ar prasminga ten pirkti (tik vaikas prašo atnešti)? Dėkoju!!!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Skaičiau įvairiuose forumuose Viską apie apsipirkimą, ir pasibaisėjau, lyg mano kelionės tikslas būtų derinti atostogas su kailinio pirkimu, bet pasirodo, kad ten nėra gerų kailinių ar vis dar yra, gal kas gali padėti su patarimu! Pagarbiai Elena
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 16 atsakymų
Kas gyveno šiame viešbutyje, pasakykite man, į kuriuos prekybos centrus (ar kitus lankytinus objektus) Šardžoje ir Dubajuje kasdien važiuoja nemokami maršrutiniai autobusai ir kaip sunku į juos patekti? Kitaip tariant, ar daug norinčių važiuoti šiais autobusais?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Prašau pasakyti, kad Duty free kainos Dubajuje yra doleriais arba eurais?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
sveiki.kas gali papasakoti apie kailinių sandėlį Sharjah ar tikrai galima ten nuvažiuoti ar kaip... Arba kur galima nusipirkti kailinius ir per kiek
prieš 13 metus  •  13 prenumeratorių 23 atsakymai
Suprantu, kad klausimas skamba nelabai įprastai, bet mes, dvi suaugusios moterys, vykstame į Šardžą. Man buvo pasakyta, kad savarankiškai apsipirkti mieste nepavyks, nes vaikščioti gatvėmis be vyro palydos negalima. ar taip???
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 23 atsakymai
vaziuosiu su seima pirma karta i sardzia.kokios turistų populiaresnės parduotuvės Šardžoje apsipirkinėti.Suprantu,kad Dubajuje viskas paprasta,bet Sharjah yra kažkas kur galima apsipirkti.ačiū
prieš 14 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
sveiki.vaziuojam i JAE pirma karta.kad negaistume laiko apsipirkti.kur iskart galima apsipirkti(gal ne prekiniai) noreciau pigiau ir kokybe buvo ant viršaus.taip kur kailiniai pigesni Šardžoje arba Dubajuje.
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sakykit maisto ir drabuziu kainas, sako ten labai pigu ar ne??
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų