Klausimai apie ŠardžaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šardža
Sveiki, pasakykite man, ar realu iš viešbučio į Šardžą patekti pėsčiomis, (mėgstu vaikščioti) kokia rida, kitaip įvairiose svetainėse yra skirtinga informacija.
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki, pasakykite man, ar realu iš viešbučio į Šardžą patekti pėsčiomis, (mėgstu vaikščioti) kokia rida, kitaip įvairiose svetainėse yra skirtinga informacija.
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! 2018 metų rugsėjį ketiname ilsėtis pirmą kartą šeima į JAE, pas mus yra 1,5 metų vaikas. Patarkite, ką galite pamatyti iš pagrindinių atrakcionų, kad vaikui tai nesukeltų streso, nes. jis nemėgsta ilgų kelionių viešuoju transportu.
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
ar verta valgyti HB tipo maistą šiame viešbutyje? Kelionę į JAE planuojame pirmą kartą. Pasak operatoriaus, skirtumas tarp BB ir HB yra 23 000 rublių už 10 naktų dviems. Kiek vidutiniškai kainuoja pavalgyti dviems kavinėje, restorane už viešbučio ribų? pasiūlykite kavinių šalia viešbučio, taip pat pagrindinių lankytinų vietų
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Apsigyvensime viešbutyje Golden Tulip. Norėdami keliauti į Dubajų, iš pradžių turite papildyti kortelę arba nusipirkti vieną bilietą. Jis yra toli nuo autobusų stoties pėsčiomis arba transportui reikia išleisti 10-12 dirhamų. Dubajaus transporto tarnyba atsako, kad Šardžoje vis dar yra įgaliotų pardavimo agentų. Kur jų ieškoti?
prieš 6 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Jei taip, kiek tai kainuoja? Dėkoju
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar kas nors gali mane išmokyti, kaip patekti į Ibn ​​Battutą metro? Į Dubajų jie atveš nemokamu autobusu, o kur tada persikelti?
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Valgome su vaikais. Noriu iš anksto apsispręsti dėl laisvalaikio.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Gera diena. Būsime su mano sūnumi 9 metų Šardžoje nuo 01.01 iki 10.10.14. Pagal rekomendaciją susisiekiau su privačiu asmeniu, organizuojančiu ekskursijas JAE. Ieškau kelionių kompanionų.
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Pasirinkome HB maistą, bet vakarienei JAE gėrimai dažniausiai mokami, net už vandenį restorane... Atsakykite į šią temą...
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite man, kaip iš viešbučio „Ruddison“ pasiekti fontanus Šardžoje
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kur galima pavalgyti šalia viešbučio
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
1. Ar kambaryje yra paplūdimio rankšluosčiai? 2. Ar prie viešbučio yra nemokamas paplūdimys ir ar galima jame maudytis? 3. Kiek kainuoja įėjimas į artimiausią viešbučio paplūdimį (per dieną/valandą)? 4. Ar kambaryje yra plaukų džiovintuvas, lygintuvas ir internetas? 5. 2 kartus per dieną mūsų pasirinkimu ar ne? 6. Ar atvykus į viešbutį 21.00 val. įskaičiuota vakarienė? 7. Ar autobusas iki paplūdimio mokamas ar nemokamas? 8. Ar viešbutyje yra valiutos keitykla? 9. Ar viešbutis siūlo nemokamus pervežimus į kitus Emyratus? 10. Ar kambaryje arba registratūroje yra seifas (mokamas/nemokamas/už dieną)?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
pusryčiaujame, vakarieniaujame, pasakykite kur šalia galima papietauti, kur nusipirkti maisto, vaisių Ar brangu valgyti viešbutyje dėkoju
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ar įleis mus su kūdikių maisto atsargomis 14 dienų? Nenorime rizikuoti su vietiniais produktais.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Būkime draugais!
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kur šalia viešbučio ir Dubajuje galima nebrangiai ir skaniai pavalgyti? Ačiū už atsakymą
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar jie paima viešbučio autobusą iš Dubajaus į Šardžą? Jei jis pasiims, kurią valandą vakare?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
per atostogas reikia atsipalaiduoti – arba būti kantriems ir nesinaudoti
prieš 11 metus  •  13 prenumeratorių 13 atsakymų
Sveiki! Gal galite pasakyti, ar galima pusryčius pasiimti (susimokėti) vietoje, atvykus? O jei yra infa dėl pusryčių kainos. Ar moka už 2 metų vaiką? Dėkoju!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
tiesa ta, kad maistas mokamas ir baisus ir kaip be jo apsieiti
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
Sakykit, prašau, kas buvo viešbutyje, kiek kainuoja internetas? Dėkoju!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
kiekvienas pasiima ka nori
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Laba diena, pasakykite man, prašau, ar teisingai suprantu, kad paplūdimys šiame viešbutyje yra mokamas?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kaip
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Jei kas žino, pasakykite man, kaip viešuoju transportu, išskyrus taksi, nuvykti iš šio viešbučio į Wild Wadi vandens parką?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! Su šeima (2 suaugę ir 1 vaikas) valgome rugsėjo pabaigoje, kad pailsėtume. Prašau pasakyti, kur šioje srityje galite normaliai ir nebrangiai pavalgyti ir apskritai kiek pinigų reikia maistui (10 dienų)
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
vis dar nesuprantu ((( Į kurį paplūdimį vyksta pervežimas iš viešbučio? -Naudojimasis Beach Hotel Sharjah paplūdimiu, pervežimas, įėjimas – nemokamas Arba Al Mamzar? Pasakyk...
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Rodyti daugiau »