Klausimai apie DubajusDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Dubajus
JAEDubajus
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
JAEDubajus
Domina brangiųjų akmenų įvežimo į JAE tvarka, gal kas žino
prieš 7 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
JAEDubajus
Sveiki! Norėčiau sužinoti, ar galiu grįžti į Dubajų, jei turiu deportaciją dėl pasibaigusios vizos. Su niekuo nesimaišė, nieko nesulaužė.
prieš 7 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
JAEDubajus
Ir dar vienas dalykas, man 19 metų ir aš nesu vedęs. Ar mums bus atsisakyta išduoti vizą? O ką daryti, kad nebūtų atmetimo? Jau seniai svajojau skristi į Dubajų ☹️
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
JAEDubajus
Ar gali muitinė rasti priekaištų dėl įrangos kiekio? Mes su tėvu paimame ultrabooką. Sesuo paima iPad tėvas jo ipad taip, aš taip pat turiu savo ipad Ar tai gali būti problema muitinėje?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
Здравствуйте. Первый раз лечу в Дубаи, в интернете нашла информацию, что в ОАЭ действует запрет на множество лекарственных препаратов за которые можно попасть в тюрьму на 4 года. Помогите разобраться, в моей аптечки находятся следующие лекарства: 1. Миасер (антидеприсант, вызывает больше всего опасений) 2. Панангин 3. Валидол 4. Парацитомол 5. Левомицетин 6. Фалиминт 7. Регидрон 8. Цитромон 9. Ентерожермина (в ампулах) Заранее благодарна.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
Kaip žinome, tinklainės skenavimas vyksta JAE. Siūlo susimokėti kažkokį mokestį čia, Ukrainoje, kad tai padarytų be eilės JAE. Kas žino, paaiškinkite.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
JAEDubajus
Prašau pasakyk man. Likus 4 dienoms iki išvykimo į JAE (2013-09-05) TA informuoja, kad mano draugei viza neduodama dėl to, kad jos pavardė yra juodajame sąraše ir pirmiausia reikia Šv. Kitą dieną būtų gerai tik vieno zaginio paso išdavimo pažymėjimas, tačiau padaryti tokį pažymėjimą pusei dienos kainavo 100 USD. Ir penktadienis, šeštadienis, savaitgalis Išvykimas 2013 m. rugsėjo 10 d. atsakymas bus sekmadienį. Dokumentai ir pinigai buvo pateikti per mėnesį. Kyla klausimas, kas kaltas dėl to, kad turėjau išsiskirti su sunkiai uždirbtais 100 USD
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
JAEDubajus
Sveiki! Daug ieškojau google ir nieko neradau! Noriu paklausti tų, kurie jau skrido į Dubajų su nešiojamu kompiuteriu, kuriame nėra licencijuotos Windows! Ar yra kokių nors problemų? Ar jie atrodo? Aš nusipirkau nešiojamąjį kompiuterį be OS .. ir atitinkamai ant jo nėra lipdukų su „Windows“ užuomina! Ar gali kilti problemų? Iš anksto dėkoju už atsakymus!
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
JAEDubajus
Laba diena. Sakykite, prašau, jei mano vyras gyvena Dubajuje su darbo viza, kaip aš galiu pas jį gyventi? Kokios vizos man reikia? Ir kiek laiko galiu gauti vizą? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
ar galime nerimauti per anksti? Tiesiog gegužės šventės, 10 laisvų dienų. Ar jiems pavyks?
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 13 atsakymų
JAEDubajus
Skaičiau, kad kovo mėnesį buvo problemų su vizomis, net „Išskridome be vizų ir laukėme oro uoste“. Skrendame per Natali. Jau dvi savaites pateikti dokumentai. Nėra atsakymo. Esame susirūpinę...
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
JAEDubajus
jo žmona pareikalavo papildomo. pažyma iš OVIR, kad ji turi vieną tarptautinį pasą, jos Šv. apie gimimą ir ukrainiečių kalbos kopiją. pasai, sako, pavardė ir yra juodajame sąraše (Romanova) Kas nors susidūrė su tuo, prašau atsakyti
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 14 atsakymų
JAEDubajus
ar reikia suteikti kelionių agentūrai Ukraina Šv. apie vaiko gimimą 10 metų (išvertus į anglų kalbą. sertifikuotas natūralus) tėvai turi skirtingas pavardes (amžius 40 metų) iki išvykimo 10 dienų ir dar be vizų!Bilietas sumokėtas prieš mėnesį
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
JAEDubajus
Tėvai turi skirtingas pavardes vaikas -10 metų (mergaitė) įklijuota nuotrauka dviejuose pasuose pateikė anketą per kelionių agentūrą vasario pabaigoje dabar kovo 15 d. ir nėra atsakymo (bilietas apmokėtas)
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
JAEDubajus
kiek dienų reikia gauti vizą
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
JAEDubajus
vaikas abiejų tėvų pasuose su skirtingomis pavardėmis vertimas šv. apie gimimą, tereikia išversti ar net notariškai patvirtinti ir tą patį santuokos liudijimą
prieš 11 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
Faktas tas, kad mes su seserimi (mums 19 ir 28 m.) nusprendėme 1 kartą apsilankyti JAE.Vienoje TA mums buvo pasakyta, kad vizos neduos beveik 100%, kitose TA, š.m. priešingai, jie patikino, kad atiduos 100% ... o kuo tikėti???
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
JAEDubajus
Vykstame į JAE (Dubajų), gal kas susidūrė su tokia problema: vaikai 16 ir 17 metų, įklijuoti į tėvų pasus, neturi savo kelionės dokumentų. Kelionių agentūra kažkaip gana nepatikliai pasakė, kad jiems nereikia savo pasų... Prašau, pasakykite man, ką daryti? Juk jau užsisakėme ekskursiją, nenorime sulaukti staigmenų muitinėje.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
Vykstame į JAE (Dubajų), gal kas susidūrė su tokiu klausimu: vaikai 16 ir 17 metų, įklijuoti į tėvų pasus, neturi savo kelionės dokumentų. Kelionių agentūra kažkaip gana neaiškiai pasakė, kad jiems nereikės savo pasų... Prašau, pasakykite man, ką daryti? Juk jau užsisakėme ekskursiją, nenorime sulaukti staigmenų muitinėje.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Keliauju su 10 metu vaiku.Ar reikalingas notaro patvirtintas vyro sutikimas keliauti su vaiku? Iš anksto dėkoju.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
JAEDubajus
Ar negausime JAE vizos neteksime kelionės išlaidų?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 17 atsakymų
JAEDubajus
Nusipirkau turą 2 savaitėms. nuo spalio 17-31d.viza veikia iki lapkričio 25d.ar galiu po ekskursijos pasilikti savaitei su ten dirbančia dukra.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Rodyti daugiau »