Klausimai apie DubajusOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Dubajus
JAEDubajus
prieš 4 metų  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
JAEDubajus
Ar galite pakęsti karštį Dubajuje birželį, liepą ir rugpjūtį? Ar tiesiog pasislėpti po oro kondicionieriais? Ar moki maudytis jūroje? Pasivaikščiokite bent vakare po miestą. Matėme, kad net naktį buvo 38*C.
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 14 atsakymų
JAEDubajus
Iš ankstesnių metų patirties. Domina datos nuo gruodžio 20 iki sausio 10 d.
prieš 7 metus  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
JAEDubajus
Laba diena! Mieli turistai, pasakykite man, kas rugpjūčio pradžioje ilsėjosi JAE. Buvome gegužę ir birželio pradžioje. Iš principo suprantu orą.Birželio mėnesį man nebuvo labai karšta, tik įlankoje šilta maudytis. Forumuose rašoma, kad rugpjūtis yra karščiausias atostogų mėnuo JAE. Gal rinktis liepos vidurį? Ar nuo rugpjūčio pradžios temperatūrų skirtumo nepastebima? aciu uz atsakymus)
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
JAEDubajus
pageidautina metro
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
JAEDubajus
Pasakyk man, prašau, kaip karšta balandžio mėnesį Dubajuje, ar įmanoma atlaikyti ekskursijas? Jei įmanoma, palyginkite su Egiptu tuo pačiu laikotarpiu. Iš anksto dėkoju
prieš 10 metus  •  10 prenumeratorių 10 atsakymų
JAEDubajus
Kurią SIM kortelę geriau pasiimti norint naudotis internetu.....ir skambučiai į Ukrainą domina.
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
JAEDubajus
Sveiki visi! Su vyru sausio antroje pusėje 10 dienų vykstame į Dubajų. Dar neapsisprendėme dėl viešbučio, ieškome 3-ku, miesto, Kassels al barsha ir Citymaks Al barsha dėmesio su pusryčiais, nes ketiname tik nakvoti. Ką dar galite pasiūlyti? Bet mano tikintysis labiau domisi oro sąlygomis ir vandens temperatūra, nes jie nemėgsta šalto vandens))) Bet man nerūpi, aš tiesiog matau rezervuarą - iškart ten, bet kokiu oru) Kas ilsėjosi, pasidalinkite savo įspūdžius ir jausmus. Nekantriai laukiame švenčių, nenorime apsiskaičiuoti. Manasis siekia civilizacijos, aš skrisčiau į Šri Lanką, bet negaliu įtikinti (((Ir aš išsiskyriau iki galo ir tai ;-) patikėkite manimi)) Ačiū visiems nebayduzhim!)
prieš 10 metus  •  9 prenumeratorių 16 atsakymų
JAEDubajus
pasakyk, kad važiuosim į Dubajų naujiems metams, koks oras šiuo metu, ar galima degintis, maudytis, ar bus šalta ir kaip rengtis?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
JAEDubajus
Ar ne šaltas vanduo vasario-kovo mėnesiais? O kurį viešbutį su smėlėtu švelniai nuožulniu paplūdimiu rinktis?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
JAEDubajus
Vykstame lapkričio 10-13 d. savaitei. Kokia vandens ir oro temperatūra?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
JAEDubajus
Sakykite, koks oras rugsėjo viduryje Dubajuje su stipria karščio banga?
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
JAEDubajus
Sakykite, ar pakenčiamas karštis Dubajuje birželio antroje pusėje, taip pat ir liepą? O kokia įlankos vandens temperatūra? ar galima maudytis?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 12 atsakymų
JAEDubajus
Ir vis dėlto, ar jūra žydi Persijos įlankoje (mažų dumblių prasme, putos ant vandens)? Ačiū už atsakymą.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
JAEDubajus
ar mes su sūnumi kovo mėnesį ar balandžio pradžioje jausime deguonies trūkumą; nes skaiciau, kad JAE Trūksta DEGUONIO.
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
JAEDubajus
Kovo arba balandžio mėn. vykstame į JAE. Domina oras, vandens temperatūra...
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
JAEDubajus
Sakyk, prašau, koks oras žiemos pradžioje Dubajuje (lapkričio pabaiga-gruodžio pradžia)? ar galima plaukti, ar yra migla, vėjas? jei įmanoma, palyginkite su Egiptu. darome pasirinkimą. dėkoju.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar baseinas šildomas?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
JAEDubajus
Pasakyk man, gerieji žmonės, koks oras Dubajuje rugpjūtį, ar pakenčiama ar geriau nesiūbuoti laivu, iki kiek laiko tikrai galima būti paplūdimyje ir ar jaučiatės mieguisti dėl mažas deguonies kiekis ore?)) Ačiū, labai laukiu jūsų atsakymų!
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Koks oras Dubajuje gegužės mėnesį?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
JAEDubajus
Merginos turistės, po savaitės pirmą kartą Emyratuose. Kokius drabužius pasiimti? Pasakyk! Su Egiptu ir Turkija lengviau: nusimesk šortus, marškinėlius, maudymosi kostiumėlius – ir pirmyn! Labai tikiuosi patarimo)))
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 25 atsakymų
Sveiki visi! Vasario pabaigoje važiuosiu į City Max. Domina jūra! ar dabar silta??? Kaip patekti į paplūdimį? Koks padengimo mokestis??? Kokį paplūdimį rekomenduotumėte? Iš anksto dėkojame už atsakymus!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
JAEDubajus
kas vasarį buvo Dubajuje, ar ten patogus oras? O ar galiu savarankiškai keliauti viešuoju transportu ir metro? apsistosime El Barsha rajone, netoli nuo prekybos centro Emirates.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
JAEDubajus
Vasario mėnesį vykstame į Dubajų, pasakykite man, kokia oro ir vandens temperatūra. Ar patogu ten vaikščioti ir maudytis?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Vaziuojam antroje vasario puseje, noreciau pasiteirauti ar baseine yra vandens pašildymas? Dėkoju!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
JAEDubajus
Į Dubajų planuojame skristi sausio viduryje. Ar galėsime šiuo metu plaukti Persijos įlankoje. Kokia vandens temperatūra šiuo metu?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
JAEDubajus
Ar galite pasakyti, kas kovo mėnesį vyko į Dubajų? kaip vandens temperatura? Oro? Nesvarbu, ar patogu ten būti, ar ne. - Apskritai, visi niuansai, pliiz))))
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
ar baseino vanduo šildomas?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
JAEDubajus
Sveiki! Su vyru ketiname atostogauti į Dubajų pačioje gegužės pabaigoje – birželio pradžioje. Ar galite pasakyti, koks ten oras? Skaičiau, kad ten nepakeliamai karšta ir drėgna. Ar jį galima palyginti su Turkija karštyje ar dar blogiau?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
JAEDubajus
koks oras vasario viduryje
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »