Klausimai apie DubajusApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Dubajus
JAEDubajus
Tie. Iš ko „už centą“ galima gauti didžiausią malonumą?
prieš 4 metų  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
JAEDubajus
Norėčiau atsinešti originalų sietyną kaip atminimą
prieš 5 metus  •  8 prenumeratorių 24 atsakymai
Sveiki. Mano vardas Tatjana. Planuoju atvykti į Dubajų. Ir nusipirkti papuošalų ir sidabro papuošalų. Pasakykite man, kokias sąlygas galima eksportuoti iš šios šalies. Aš esu iš Kazachstano ir ho
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
Noriu pirkti du naujus iphone, i rankini bagaza veziuosi supakuotus. Ar turėsiu problemų su muitine Kijeve?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
JAEDubajus
Prašau pasakyti, kur galima įsigyti nebrangios įrangos: fotoaparatą, planšetę, kompiuterį, telefoną?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
Mieli turistai!Ar galima įsigyti avikailį?Pasidalinkite adresais ir kainų tvarka šia tema,jei turite patirties!)Viešbutis yra miesto centre prie senojo Deiros turgaus.Iš anksto ačiū!
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
rinkose
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
...turi galvoje Japonijoje pagamintus telefonus
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
JAEDubajus
Prašau pasakyti, kur Dubajuje galima atsiskaityti kortele (prekybos centrai, metro, autobusai, taksi, ekskursijos, bilietai į pramogų parkus, muziejus), o kur priimami tik grynieji? Iš anksto labai ačiū.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
JAEDubajus
kredito kortelė visa / mastercard kokia valiuta turėčiau turėti griviną, ar jai bus galima sumokėti ar atsiimti pinigus
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
JAEDubajus
Ar jie apgaudinėja produktų kokybę, kaip, pavyzdžiui, Turkijoje?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Kur galiu nusipirkti didesnio dydžio drabužių?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
kaip ir kur nusipirkti kailinį
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
JAEDubajus
kiek dubajuje kainuoja natūralus šilkas, kur jo galima nusipirkti ir kaip atskirti nuo padirbto? Ačiū už atsakymą
prieš 11 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
JAEDubajus
Mieli turistai, kurie buvo Dubai Outlet Mall, pasidalinkite įspūdžiais apie asortimentą ir kainas.Norėčiau pateikti pavyzdžių.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, domina klausimas kur Dubajuje galima nusipirkti planšetinį kompiuterį "Google Nexus 7"? Apgyvendinsiu žinutėje nurodytame viešbutyje!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
Kas žino, kur Dubajuje galima įsigyti namų apyvokos prekių – puodų, keptuvių, indų ir kitų buities reikmenų? Dar girdėjau, kad yra ateljė tipas, kur siuva drabužius (atneši firminį daiktą ir tau tą patį pasiuva). O taip pat kur nusipirkti audinių šokių suknelėms? Prašome pasidalinti savo žiniomis! Iš anksto dėkoju.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
JAEDubajus
Stiklinį bokštą Burj Khalifa (50 cm aukščio, mirgantis) parsivežiau namo iš Dubajaus ir sudaužiau! Prašau, kas eis, atnešk man šį suvenyrą!!! Maskva, mano telefonas. 89153142029 . Dėl kainos susitarsime!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
pageidautina detalaus pasakojimo, kaip su nebrangiais vaikiškais (ir ne tik) drabužiais patekti į parduotuves. dėkoju!
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki! Kaip ir bet kuris turistas, noriu į namus parsivežti suvenyrų savo kelionės į Dubajų atminimui! Taigi, pasakykite man, kur jų galima įsigyti nebrangiai, o koks būtų pasirinkimas, daugiau ar mažiau... Ir apskritai, ką pirkote patys? (išskyrus magnetus) Taip pat planuoju sau įsigyti nebrangų, bet kokybišką laikrodį... Laukiu patarimų ir pasiūlymų!
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Ar lankysitės „Dubai Outlet Mall“? Ar yra gerų nuolaidų?
prieš 12 metus  •  13 prenumeratorių 24 atsakymai
Ar viešbutyje yra krovinių sandėlis ir kokie dideli prekybos centrai, parduotuvės ar turgūs yra šalia (apsipirkti: daiktai, įranga prieinamomis kainomis)? Važiuojam pirmą kartą, todėl ir klausiu, iš anksto ačiū.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
JAEDubajus
Vaikinai! Pasakyk man apsipirkti. Ar Dubajuje yra kas nors tarp Nasser aikštės ir prekybos centrų? Prekybos centruose kainos yra fiksuotos ir nepavadinsi jų pigiomis. Nasser aikštėje viskas kažkaip atrodė liūdna (išskyrus aukso rinką ir technologijas), o gal mes nežinome "žuvies taškų"))) Domina: daiktai, batai, krepšiai.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 13 atsakymų
JAEDubajus
Sveiki. Kai ten ilsėjomės, man labai patiko Kimball firminiai kečupai. Prekybos centruose parduodami nebrangūs 2-7 aed. Jei įmanoma, nusipirkite keletą vienetų. (už pinigus žinoma ne kaip dovaną) Būsiu labai dėkinga. Galiu padėti su informacija ir atsakyti į klausimus. spręsime kaip iš Donecko perkelti į Ukrainą. dėkoju
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
JAEDubajus
Kiek šiose šalyse kainuoja kvepalai? pavyzdžiui, Givenchy? o kur geriausia juos nusipirkti, oro uoste ar Dubajaus mieste?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Ar atskridus į oro uostą galima nusipirkti alkoholio dutike, ar geriau pasiimti iš namų? Kas žino? Patarkite!
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
pageidautina metro.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Rodyti daugiau »