Klausimai apie DubajusVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Dubajus
JAEDubajus
Nebūk pigus čiuožėjas, kelionė apima pusryčius ir vakarienę.
prieš 3 metų  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
prieš 5 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
JAEDubajus
Sveiki. Patarkite, kur negalite brangiai, o svarbiausia, dėl paprastos plastikinės Ukrainos teisės išsinuomoti automobilį Dubajuje?
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
JAEDubajus
prieš 8 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
JAEDubajus
prieš 8 metus  •  4 abonentas 16 atsakymų
JAEDubajus
Skubiai nupirksiu 2015 metų kuponų knygą iki balandžio 22 d. Reikalingi: akvariumai, Ferrari, apžvalgos, valtys ir maistas. Rašykite adresu [email protected]
prieš 9 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
JAEDubajus
Pasakykite man, prašau, ar tai viena vieta, ar kitokia (kitaip susipainiojau iš daugybės atsiliepimų) Madinat Jumeirah ir Walk? Ir pasakykite man, prašau, kaip ten patekti iš stoties Mall of the Emirates. Iš anksto dėkoju visiems už atsakymus!
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
JAEDubajus
Iki 2014 m. lapkričio 21 d. būsiu Šardžoje
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
kas žino, dirbs lapkritį GLOBAL VILLAGE, o kur dar pasivaikščioti
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
JAEDubajus
Sveiki! Gegužės 8-14 dienomis vykstame į Dubajų. 3 poros. 1. Kiek pinigų turėčiau pasiimti (dviem žmonėms) savaitei Dubajuje? - Jokio apsipirkimo 2. Ar man pačiam reikia leistis į ekskursijas ar aplankyti vietas? 3. Ką būtina aplankyti? Ačiū iš anksto!
prieš 10 metus  •  13 prenumeratorių 17 atsakymų
Sakykite, ar galima nueiti iki Business Bay metro stoties?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kokius lankytinus objektus galima pamatyti išsinuomojus automobilį
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite man, kaip metro pasiekti Burj Khalifa ir kiek kainuoja taksi iki bokšto. dėkoju
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Atvykstame 20.00 i Safron viešbutį Al Riga rajone, nenorime prarasti vakaro.Pasakykite kur man eiti 22 val. iš Al Riga gatvės?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Važiuojam į šį viešbutį lapkritį.Kaip tyla viešbutyje,ar rūsyje yra naktinis klubas?Kitaip skaitote apie kitus viešbučius,tai žmonės negali miegoti iki 3val.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
JAEDubajus
Paaiškinkite, kas buvo kelis kartus. dainuojantys fontanai JAE tik vienoje vietoje? ar dar kur nors yra? ir toliau rodoma muzika keičiasi? tai kaip is anksto suzinoti kokia bus muzika (arabiska ar kita)? Ar visose laidose skamba arabiška muzika? Po velnių, pažiūrėjau porą vaizdo įrašų, na, man visai nepatiko (be apšvietimo vakare ????), o arabiška muzika ne mano. (tai yra po fontanų stebėjimo Las Vegase)
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
JAEDubajus
Kas žino, pasakyk man!!!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
какими автобусами городскими можно добраться от отеля до бесплатных пляжей и до моллов. Где рядом остановка автобусная. есть ли маршруты от аэропорта Дубаи в сторону Saffron Hotel
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
ar galima nusipirkti tura be maitinimo?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
JAEDubajus
Pasakyk man, prašau, ar įdomu važiuoti šiuo daiktu, ar verta tam skirti laiko ir kiek tai kainuoja?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
JAEDubajus
Sveiki, kas šiuo laikotarpiu keliaujate į Dubajų ar kitą emyratą, atsiliepkite! Planuojame aktyvias atostogas ir daug įspūdžių! Ieškome įmonės!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
JAEDubajus
Kaip atrodo Dubajus Ramadanas su maistu ir ekskursijomis bei bendra atmosfera? Ne veltui eisime, jei eisime tokiu metu? Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Rodyti daugiau »