Klausimai apie LvovasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Lvovas
prieš 3 metų  •  3 abonentas 1 atsakymas
Sveiki, noriu patikslinti, mes su vyru užsisakėme kambarį jūsų viešbutyje ir domina klausimas, ar už pirtį ir baseiną mokama atskirai ???
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 13 atsakymų
Pasakykite man, kas įeina į savitarnos pusryčius Planuojama kelionė į Ntoną 14-15.02.15
prieš 9 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Sveiki! Sakykite, kas sutiko Naujuosius metus Lvove, ar gruodžio 31 d., Naujųjų metų išvakarėse miesto centre vyksta kokių nors renginių ir ar nebrangus turistas gali smagiai ir nepamirštamus Naujuosius 2015 metus praleisti garsiajame Lvovo mieste? Ačiū!
prieš 9 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Iš Vokietijos į Lvovą nakvoju Vroclave. prie įėjimo į Vroclavo miestą dešinėje pusėje yra nebrangus viešbutis su automobilių stovėjimo aikštele Kas gali man pateikti savo svetainę, kad galėčiau užsisakyti kambarį? viešbutis "Agro"
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Prieš išvykstant į ekskursiją bus šiek tiek laiko, bet neužteks laiko nuvykti į centrą ir ten papietauti. Prašau pasakyti man gerą vietą netoli geležinkelio stoties, kurioje būtų tinkama maisto kokybė, normalus aptarnavimas ir pan. Ką galite pasakyti apie „Celentano“ Gorodotskajoje, „Bulvių trobelę“ toje pačioje vietoje, „A la minutes“ apie UPA herojus ??? Ačiū iš anksto!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Draugai, gal galite patarti kur nueiti vaikštant po nuostabų Lvovo miestą? (Kryivka ir Mazokh Cafe nesiskaito :))
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 12 atsakymų
Mano kelionėje po Vengriją-Austriją autobusas iš Lvovo išvyksta vakare, o mano traukinys iš Kijevo atvyksta ryte (šeštadienį). Todėl yra laisvo)) laiko. Panašiai ir grįžtant – atvykstame ryte, o traukinys į Kijevą – vakare (jau penktadienis). Ką veikti dvi dienas Lvove? Buvau čia tūkstantį kartų, mačiau viską, ką galima pamatyti. Iš naujo - būtinai eisiu į "Kryivka" ir "Masoch" - o ką dar rekomenduotumėte?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 15 atsakymų
Laba diena! Papasakok, prašau, ką galima pamatyti šiame nuostabiame mieste, apie kurį ne visi žino. Paaiškinsiu, aš jau lankiausi Lvove – buvau miesto centre. Galbūt yra vietų, kurias reikia aplankyti. Išklausysiu visus jūsų patarimus. Šioje svetainėje sunku rasti atsiliepimų apie miestą, tik apie viešbučius.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Gerbiami Lvovo gyventojai ir ekspertai, pasakykite man, kur Lvove, netoli centro, galite užsisakyti nebrangius pietus 44 žmonėms? Viešbutyje buvo nustatyta kaina 85 grivinos, manau, kad tai šiek tiek brangu. Iš anksto dėkojame už jūsų pagalbą.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar