Klausimai apie Dream World Palace 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
112 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Turkija
sveiki, gal galetumete pasakyti ar prie viesbucio yra galimybe ir vieta kaitavimui bei inventoriaus nuomos stoteles?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kaip ir su maistu.Kaip ir nakvynei ar reikia duoti baksheesh. Kuriame aukšte prašyti kambarių (kur geriau pailsėti) AČIŪ
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Niekur nerandu žaidimų aikštelės nuotraukos! ar ji ten? ar daug sūpuoklių?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Sakyk, prašau, ar netoli nuo viešbučio (pačiame kaime) yra turgus. Kaip patekti į miestą, kiek laiko važiuoti?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Į šį viešbutį važiuoju 2012-04-14 iš Kijevo. Man būtų malonu sutikti teigiamą bendrakeleivį ar bendrakeleivius!
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena visiems. Pasakyk man: 1) Ar gėrimai diskotekoje yra nemokami? 2) Ar tikrai sauna ir turkiška pirtis yra nemokami? 3) Kas yra ULTRA šiame viešbutyje. Iš anksto dėkoju už atsakymus.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
turime ultra viskas įskaičiuota
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
šis viešbutis yra viešbutis svetainėje ultra.mums siūlo viskas įskaičiuota.mūsų biudžetas 2000 trims (dukrai pilna 16) pasakyk man skirtumas labai juntamas.koks skirtumas.važiuojame pirmą kartą labai susirūpinęs!
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Turiu dar vieną klausimą: gal galite pasakyti bent kokias kainas SPA pas olimpiečius? Maždaug.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Pasakyk man, prašau, kaip ten maistas? Kas nutinka pusryčiams, pietums ir vakarienei, kitiems „užkandžiams“? Ir tada kažkokioje apžvalgoje rašė, kad pusryčiams, pavyzdžiui, nėra sausų pusryčių, įvairių kruopų, muslių?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar