Klausimai apie FethiyeVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Fethiye
Sveiki, pasakykite man apie fotografą iš Fethiye. Norite profesionalių retušuotų meno nuotraukų (Love Story)
prieš 7 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Norime profesionaliai retušuotų meninių nuotraukų. Jei taip, kokia yra 1 valandos filmavimo kaina? O kaip man su juo susisiekti ir susitarti dėl šaudymo? Iš anksto dėkoju!
prieš 7 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Viešbutyje paėmėme tik pusryčius, sprendžiant iš atsiliepimų miestas visai nepigus. Kiek gali kainuoti vidutiniškai pietūs (turint omenyje, kad esame vegetarai). Ar turguje galima nusipirkti maisto?
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ko reikia nuomojant automobilį (užstatas, tarptautinės teisės?) Eismo Turkijoje ypatumai7
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! Norėčiau sužinoti apie atostogų Oludenize ypatybes liepos mėnesį, būtent: jūra, paplūdimiai, turgūs (kainos), parduotuvės (kainos), kavinės (kainos), naktiniai klubai, ekskursijos ir, jei ką praleidau, pridėkite)) ) Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kur yra turkiškos pirtys Fethiye ir kiek?
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki! Į šį viešbutį ketiname vykti su 12 mėnesių kūdikiu. Sakykit, prašau, kaip maitinimas vienerių metukų vaikui šiame viešbutyje? Kokį maistą galite nusipirkti vaikui, o ką teks pasiimti su savimi? Dėkoju!
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
smaližius reikia žinoti:) Prašau gerbti atsakymus!
prieš 13 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Po savaitės skrendame, kilo mintis pasiimti netbooką pabendrauti su artimaisiais.
prieš 13 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
Ilgą laiką be atsiliepimų; Norėčiau išgirsti ką nors šviežio, ar verta ten vykti?
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Laba diena visiems!Pasakykite man, kur galite nuvykti automobiliu iš Fethiye išsinuomojus automobilį. Nemėgstu sėdėti viešbutyje, norėčiau šiek tiek laiko praleisti pakrantėje. Ir toliau. Sk verta nuomotis kabrioletą. Dėkoju.
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų