Klausimai apie FethiyeViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Fethiye
prieš 1 metų  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 4 metų  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
prieš 4 metų  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ieškome varianto Fethiye mieste 9/10 naktų/dienų dviems pensininkams. Kad būtų normalu, nereikia jokių smulkmenų, bet biudžetas. Sezonas gegužės pabaiga ar rugsėjo pabaiga-spalis? Ar įmanoma pigiai rasti ką nors tinkamo? Žmonės neturi galimybės padidinti biudžeto, jokiu būdu, absoliučiai, absoliučiai. O biudžetas to 700$, bijau, kad nieko jiems patarti negaliu, bet gal klystu? Mažesnis dienų skaičius taip pat nėra išeitis, nėra prasmės rinktis mažiau. Žinau, kad kainų kol kas nėra, bet gal iš patirties patarsite į ką reikėtų atkreipti dėmesį prasidėjus RB?
prieš 5 metus  •  12 prenumeratorių 63 atsakymai
Nuotraukoje nematau. O gal lygintuvas? (nors vilties nėra :)) Ačiū!
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kodėl toks personalas viešbutyje? Niekas nieko nenori. Niekas problemos nesprendžia. TAIP ir nieko nedaryti
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Laba diena! Ar galite man pasakyti, ar yra pervežimas į Belcekiz paplūdimį ir jei taip, kaip dažnai jis kursuoja? Ar iš paplūdimio į viešbutį kursuoja miesto autobusai? Dėkoju!
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Norėčiau apžiūrėti Efesą ir kitas įžymybes netoliese.Padėkite išsirinkti nebrangų viešbutį dviems suaugusiems arčiau Efeso.Planuojame kelionę spalio pirmai pusei.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
kaip atrodo individuali kortelė gydymo metu?
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Kas ilsėjosi Oludenize, pasakykite man .. Kodėl visi Oludenizo viešbučiai svetainėse kukliai tyli apie „savo“ paplūdimio buvimą. Matyt visas paplūdimys yra savivaldybės arba valstybinis, tai kaip saugoma teritorija??? Ar viešbučiuose yra paplūdimių su nemokamais gultais, grybais ir kitais patogumais??? Dar domina pats paplūdimys - akmenukai ar smėlis ir kas yra mariose ???
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
kokiam įėjimui į jūrą reikia apsauginių batų
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
seifas už mokestį ir kiek per dieną mini baras pildomas ir kaip
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Prašome patarti! Birželio mėnesį vykstame į Jivą, du suaugusieji ir 15 metų anūkė, aš nusipirkau ekskursiją 3 suaugusiems. Sumokėjus ofise, per internetą atsiuntė prašymą, kuriame nurodyta DBL+EXB (t.y. 2 suaugę+reb) įdėjimas.Visi vienbalsiai sako, kad esu veisiamas, norėčiau sužinoti kaip yra iš tikrųjų?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Taip, mes iš Jekaterinburgo! Norėčiau daugiau sužinoti apie Club Hotel Letoonia Fethiye ir Lykia World Residence. Poilsis susirinko birželio 5-10 dienomis. Ačiū!
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Mieli turistai, kurie buvo šiame viešbutyje, pasakykite man, ar šiame viešbutyje yra vandens čiuožyklos, kaip nurodyta aprašyme, kiek suaugusiųjų ir vaikų. Kaip mini klubas, žaidimų aikštelė (noriu keliauti su vaiku 6 m. nuo 06.01.13). Ir ar viešbučio kambarys labai senas. Kur geriausia pasirinkti kambarį? Kaip ir su paplūdimio rankšluosčių išdavimu. Atsiliepimų apie šį viešbutį yra labai mažai, o pastaraisiais metais (naujų) jų visai nėra. Iš anksto dėkoju visiems už atsakymus :-)
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »