Klausimai apie PatajaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Pataja
Laba diena, skirtingų išteklių kainų etiketės yra 1000 batų arba 1200 batų. Podskazhite, kuris pastaruosius tris mėnesius buvo Tae. Kiek sumokėjai už vizą atvykęs?
prieš 9 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sveiki! Turiu dvigubą vizą į Tailandą. Noriu į Kambodžą su viza, nusprendžiau pasivažinėti. 3 iš 4 vietinių kelionių agentūrų man pasakė, kad ukrainiečiams įvažiuojant į Kambodžą reikia mokėti papildomą mokestį – 1200 batų. Internete tokios informacijos neradau. Išmanantys žmonės, pasakykite man, ar taip? Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Užsisakėme bilietus šioms datoms: atvykimas į Bankoką kovo 16 d. 09:50, išvykimas kovo 31 d. 02:40. Pasirodo, 16 dienų, viza atvykus 15 dienų. Į Kambodžą planavome vykti 2 dienoms. Išpirkite bilietus arba pasirinkite kitas datas, čia tiesioginis skrydis ir patogus laikas. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Man reikia studento vizos 15 mėnesių. Patarkite, kurioje mokykloje patikimiau ir pigiau išduoti. Pageidautina nevykstant į kitą šalį. Man dar nelabai įdomu mokytis. svarbiausia, kad jie neapgaudinėtų viza ir papildoma biurokratija Aš nebuvau auginamas.
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
ar galiu skristi į užsienį, jei paso galiojimas baigiasi po 1,5 mėn
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 16 atsakymų
Šis klausimas tikriausiai jau buvo užduotas, bet niekam nesunku atsakyti. Vasario pradžioje dvi savaites ilsėsiuosi Tailande. Tarptautinis pasas baigiasi liepos 4 d., ar turėsiu problemų muitinėje su paso galiojimu. Įdėkite nuorodą į įstatymą. Iš anksto dėkoju.
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Prašau padėkit!Važiuoju ilgam laikui su vaikais ir pati mokysiuos kalbų mokykloje ir ten pasidarysiu vizą, bet kaip su vaikais?Vienam 8 metai, kitam 3 metai senas!reikia?Jie turi savo pasus!
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
IŠANKSTINTAS TURAS. Kas su jais vyko į ekskursijas? patiko? AČIŪ.
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 12 atsakymų
prašau pasakyti kiek kg (daiktų, vaisių) galima išsivežti 2 žmonėms. kelionių kompanijos anex turas?
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
sveiki, turiu klausima! atvykome gruodžio 21 d., o bilietas atgal sausio 21 d.! o oro uoste mums davė antspaudą, kad sausio 19 dieną išvyktume! mes sumokėsime už vėlavimą arba jie tiesiog neatkreipė dėmesio į išvykimą! Kiek laiko galite likti be vizos?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 14 atsakymų
Ar apsimoka Tailande pirkti auto aksesuarus ir auto tiuningą kiek pigiau?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Aš pats važiuoju į Tailandą 15 dienų. Noriu patikslinti kreipiantis dėl vizos oro uoste, ar reikia atgalinių bilietų, nuotraukos, užpildytos anketos, ar gali papildomai reikalauti viešbučio rezervacijos patvirtinimo ar kitų duomenų? Apskritai, kokie yra niuansai pereinant pasų kontrolę? Ir toliau. Ar kelionei būtinas draudimas (medicininis ir nelaimingas atsitikimas)? Žiūriu pagal „Turizmo įstatymą“ – tai būtina. O gal jis skirtas paketams? Iš anksto dėkoju visiems atsakiusiems.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
importo taisyklės
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
kiek alkoholio galima be problemu veztis i Tailanda bagaze ir rankiniame bagaze?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Sakykite, ką tiksliai reikia deklaruoti atvykstant į Tailandą? Pvz.: auksiniai auskarai + 2 žiedai = reikia???
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Skaičiau ir skaičiau ir nelabai supratau... Jei su savimi atsinešu veidrodinį fotoaparatą be buko, ar tai rankinis bagažas? Ar galima vežtis salone 9 Nedrįstu registruoti bagažo maiše)? Skaičiau apie svorio apribojimus iki 5 kg, nelabai supratau, prašau parašyti. Atsiprašau už kvailus klausimus, aš tik pirmą kartą išvykstu iš šalies)))
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
Sveiki!Pirmą kartą susirinkome į Tai, skaičiau, kad visi nešasi vaisius namo: pasakykite kaip vežti, jei maistas ne su lagaminu, o su maišeliu, bijau, kad susiglamžys? Kur geriausia juos nusipirkti ir kokius? Kiek galite pasiimti su savimi? Na, apie alkoholį: noriu parsivežti vietinio MCH alaus namo, ar galiu? Ir kiek? Ačiū už atsakymus!
prieš 13 metus  •  13 prenumeratorių 25 atsakymų
Iš Kijevo 11/4 iš VKK 26 / 4,15 d. / 14 naktų - išvykstant iš VKK nekils klausimų dėl viešnagės trukmės?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
važiavome atostogauti Patajoje ir galvojome, kad nebūtų blogai ten gyventi)) čia galvojame kaip tai įgyvendinti? mes priklausome nuo darbo čia, Maskvoje(( nors jei man pavyks rasti pajamų, nepriklausančių nuo mano buvimo Maskvoje, aš tuoj pat ten važiuosiu
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 17 atsakymų
Ar kas nors iš Tai išvežė šunis? Kiek tai problemiška? Žinau, kad Patajoje gali būti išduotas sertifikatas eksportui, bet kas darosi Rusijoje muitinėje - įleis ar kankins čekiais? Patajoje galite nusipirkti čihuahua (mini) už 200 USD. Arba kitų gyvūnų ar paukščių (pavyzdžiui, didelės papūgos ar iguanos) eksportas?
prieš 14 metus  •  9 prenumeratorių 31 atsakymas
Kas ką tik grįžo?. Ką daryti? Bilietų jau nebėra. išvykimas balandžio 16 d
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Reikia tinkamo formos užpildymo pavyzdžio http://www.panukraine.kiev.ua/downloads/?f=THAI_VISA_ANKETA_PU.doc
prieš 14 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Lapkričio 6 dieną vykstame į Tailandą, daug skaičiau apie vabzdžius, ką rekomenduojate?
prieš 15 metus  •  11 prenumeratorių 14 atsakymų