Klausimai apie PatajaValiuta ir pinigai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Pataja
prieš 4 metų  •  8 prenumeratorių 18 atsakymų
Pasakykite man apie pinigų išėmimą iš kortelės „Visa“. Ar buvo šių metų sausio mėnesį Patajoje, be problemų išėmė pinigus, bet kaip yra dabar? (tai susiję su Ukrainos ir Amerikos įvykiais), liepos mėnesį vykstame į Patają.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Koks rublio ir dolerio kursas Patajos valiutos keityklose. Išskrendame per 5 dienas, nežinome, su kokiais pinigais eiti.
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 13 atsakymų
Pas mus dolerio kursas yra 35 rubliai. Gal su rubliais į Patają važiuoti apsimoka?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Dėl rublio nuvertėjimo dolerio ir euro atžvilgiu iškilo klausimas, ar dabar pelningiau neštis pinigus kitomis valiutomis ??? mūsų mieste laisvai parduodami KINIJA RMB ir Japonijos jenos. Kas žino ir pasakys koks šių valiutų kursas šiuo metu yra Patajos keityklose. Ačiū visiems už atsakymus!!!! 2014-01-31
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kas yra pelningiau pakeisti rublius keitikliuose ar dolerius į batus?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Pasakyk man, prašau, ar Patajoje galima iš karto iškeisti rublius į batą, ar vis tiek pelningiau pasiimti su savimi doleriais
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 13 atsakymų
skaitydamas atsiliepimus padariau išvadą, kad oro uoste ir registratūroje kursas yra maždaug vienodai nepalankus. Tai yra tiesa? sprendžiant pagal pamainas charteriuose, į viešbutį atvyksime apie 22-23 val.Nebus laiko ieškoti keitėjų.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Pasakyk man, koks dabar yra dolerio ir bato ir euro bato kursas. Ačiū.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
ar galima sumokėti užstatą doleriais? Jei ne, tai kaip grąžinti 2000 batų į dolerius išeinant iš viešbučio.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Vykstu į Tailandą, nežinau kokią valiutą pasiimti su savimi.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Galiu išimti pinigus iš vizos kortelės iki 5000 USD, su bankomatu nėra problemų ir ar viešbutyje galima atsiskaityti iš vizos kortelės
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 16 atsakymų
Kaip veikia bankomatai Patajoje? Arba imti grynuosius su marža?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Atvykstame apie 22-22 val ar galime išsikeisti pinigus?Viešbutis Sunbeam
prieš 12 metus  •  4 abonentas 10 atsakymų
Rusijoje valiutų kursai kyla aukštyn.Negalite sekti! Aišku noriu pirkti pigiau ir keisti brangiau.Jei 1b-0.93r tai su rubliais skristi apsimoka.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
Sveiki, einu pirmą kartą. Negaliu suprasti, ar man reikia keisti rublius į dolerius, o paskui į batus, ar galiu iš karto pakeisti rublius į batus?
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Sakykite, kokia valiuta geriau mokėti: rubliais, doleriais, kortelėmis?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Prašau pasakyti, kur Patajoje galite išsikeisti dolerius palankiu kursu? Gyvensime 2 minutes nuo krantinės, ant kurios MikeShopping Mall. O gal geriau atvykti į oro uostą?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
prašau pasakyk kur išsikeisti visiškai be pinigų liko tik tenge (((
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Lapkričio 12 dieną išskrendame į Bankkogą, valiuta tenge kaz. o doleriais kur geriau išsikeisti?
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 23 atsakymai
Sveiki dar kartą, pasakykite man, prašau, kas yra pelningiau su savimi pasiimti dolerius ar eurus?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Važiuojam pirmą kartą, nieko nežinome. Mums bus malonu, jei jie mums atsakys.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Pasakykite man, koks yra dabartinis viešbučio dolerio kursas = batas? o kas yra pelningiausia gatvele prie viesbucio ir jei galima kur? Dėkoju!
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Pasakyk man, pliz, ar aš galėsiu išsigryninti pinigus iš maestro kortelės? Ačiū visiems!!!!!
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Geriau apie mainus Jomtien rajone.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
1. Kokie yra kursai Tailande? 2. Kur geriausia pakeisti pinigus?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Girdėjau, kad yra apribojimai priimant dolerius pagal išleidimo metus, paaiškinkite kas žino.Ačiū
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Rodyti daugiau »