Klausimai apie PatajaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Pataja
Ar yra žmonių, kurie įsigijo dienos kelionių bilietus prekybos vietose, esančiose netoli šio viešbučio? Prašome pateikti atsiliepimą.
prieš 5 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
prieš 7 metus  •  15 prenumeratorių 19 atsakymų
Nežinau, kurią kelionę pasirinkti Kwai + Ayutthaya ar Kambodžą ??? kaip ir nuotraukoje šventyklos panašios, bet 2 ekskursijų aplankyti nėra galimybės
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Sveiki, draugai ! Domina trijų dienų kelionė į Kambodžą iš Patajos. Visų pirma, kaina nurodyta vienam asmeniui, kitu atveju svetainėse yra labai platus kainų diapazonas. gal kas zino ta pati, bet su Chang? Iš ko imti ekskursijas? Iš anksto dėkoju !
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Liepą su dukra būsiu Patajoje, turiu rinktis iš šių ekskursijų, kitaip viskam neužteks laiko...
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 15 atsakymų
Kai kurios kelionių agentūros Tailande siūlo ekskursiją į Singapūrą, Malaiziją, Filipinus. Ar kas nors anksčiau buvo šioje kelionėje? kaip įspūdžiai?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena. Pasakykite man, kur geriau pirkti ekskursijas Patajoje? Domina "Visa Pataja per vieną dieną", "Visas Bankokas per vieną dieną", "Kabodia", "Singapūras ir Malaizija", "Kelionė prie Kwai upės". Ir prašau, šių ekskursijų kaina. Ačiū visiems iš anksto! !!
prieš 10 metus  •  14 prenumeratorių 19 atsakymų
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kokie įspūdžiai iš kelionės po Auksinį trikampį? Ar verta ekskursija, ar nereikia gaišti laiko, bet ar geriau vykti į Kambodžą?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Kas dalyvavo Koliziejaus parodoje? Kuo jis lyginamas su Alkazaru?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
ir ar imamas mokesti uz vaika i ekskursijas,tuk tuk,keltu?Aciu visiems
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Sveiki! Į Ambassador Tower skrendame nuo 2014 m. kovo 1 d. Sakykit, prašau, kur geriausia ir pelningiausia pirkti ekskursijas. Kaip patekti į salas. O kokias ekskursijas galetumet rekomenduoti.Iš anksto visiems ačiū už atsakymą.
prieš 10 metus  •  14 prenumeratorių 13 atsakymų
Noriu visko kaip visada! prašau patarimo. Ar tikrai įmanoma per 10 dienų spėti nuvažiuoti į Kwai ir į Kambodžą, + taigi net tokie smulkmenos kaip Khao Kheo, tiesos šventykla, krokodilų ferma, naktinis turgus, masažai. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  11 prenumeratorių 11 atsakymų
Geras paros metas. Planuojame kelionę sausio pabaigai. Ekskursijų įsigijimui norėtume iš anksto pasirinkti kelionių kompaniją. Analizuodami daugybę forumų, straipsnių, apžvalgų ir kt. atskleidė, kad daugiausia atsiliepimų yra apie turą „Dolphin“, „Alyonushka“ ir „Medved“ turą. Planuoju rinktis iš šių 3. Supratau, kad tai yra populiariausi ir didžiausi Ptt. Gal kas ką nors patars ar pasiūlys kitą variantą. Ačiū iš anksto.
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Pavadinimai, kaina, kur gavai?
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
nemokama individuali apklausa 3 žmonėms Patajoje – ar tai įmanoma?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 15 atsakymų
Kiek trunka pažintinė kelionė į Pataja?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Ekskursijos iš Patajos. Kiek tiksli informacija? Nong Nooch parkas ir dramblių šou. Trukmė 5 valandos? Kaina 650 batų? Khao Keo atviras zoologijos sodas. Trukmė 4 valandos? Kaina 900 batų? Okeanariumas. Tvarkaraštis? Kaina 500 batų? Tiesos šventovė. Tvarkaraštis? Trukmė 3 valandos? Kaina 600 batų? Ar galite tai padaryti patys, be vadovo? Mini Siamo parkas. Tvarkaraštis? Trukmė 2 valandos? Kaina 600 batų?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Pasakykite man, kam užsakyti ekskursijas Patajoje, pageidautina svetainę
prieš 11 metus  •  9 prenumeratorių 10 atsakymų
Prašau pasakyk man. Į Patają norime vykti specialiai tam, kad aplankytume Kambodžą, nes tai, kiek suprantu, yra pats biudžetiausias variantas. Mes norime atvykti patys. Pasakykite man, ar galima nusipirkti kelionę į Kambodžą kitą dieną ar kitą dieną po atvykimo. Arba eik ten kartą per savaitę. Ir toliau. Kurią gatvės įmonę geriau naudoti? Jei paklausei kvailumo - atsiprašau Iš anksto dėkoju. Ana.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Mieli forumo vartotojai! Na, bilietai nupirkti, viešbutis užsakytas.Ir pradeda nugalėti abejonės...Kas, kur, kaip ir kodėl?Važiuojame su sūnumi savarankiškai. Anksčiau buvo sudaryta tokia ekskursijų programa: 1.Mini Siam 2.Jūros safaris. 3. Siamo parkas, 4. Krokodilų ferma. 5. Nong Nooch. 6. Bankokas. Ką jūs sakote?Gal ką nuimti ar pakeisti?Ar bus įdomu 11 metų sūnui?Taip, beje, mano sūnus turi gimtadienį kaip tik mūsų kelionės metu.Kokią ekskursiją rekomenduotumėte šią dieną. Galvojau apie jūros safarį?
prieš 11 metus  •  11 prenumeratorių 33 atsakymai
Ar yra vienos dienos ekskursijų į Kambodžą?Jei taip, pasakykite man, kurie kelionių organizatoriai ar vietinės kelionių agentūros gali nusipirkti tokią ekskursiją.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Jei renkatės ekskursijas pas kelionių organizatorių, ar galima už jas atsiskaityti doleriais ar eurais?Ar tik batais?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Gerbiami ekspertai, pasakykite man, prašau, aš girdėjau, kad Kambodžoje yra galimybė skristi oro balionu virš šventyklos komplekso. Ar šiaip turistams tokia galimybė, ar tai priklauso nuo ekskursijos tipo, ar gido, ar dar ko nors? Ir dar klausimas: kokius suvenyrus verta pasiimti Kambodžoje (tokius, kad jų analogų Patajoje arba nėra, arba gerokai pigiau)? Iš anksto dėkoju už atsakymus!!!
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakyk man, ką geriau pasirinkti? planuoji dvi dienas ar chang ar samet?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Kokie pinigai yra eurai ar doleriai ir kokio nominalo geriau veztis i ekskursija ir ka ten galima nusipirkti.Kazkur skaiciau kad yra pigus sidabras ar taip?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
pasakykite, kiek apytiksliai kainuoja 2 ir 3 dienų ekskursija į Kambodžą.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Prašau pasakyti, kas žino, ar tokios ekskursijos egzistuoja?Jei taip, tai kiek dienų, ką jie aplanko ir kiek tai kainuoja?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Rodyti daugiau »