Klausimai apie BudvaŠalys ir miestai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Budva
prieš 6 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Pasakyk man – TQ Plaza rajone radau iš pažiūros gerus apartamentus. Kadangi į Juodkalniją planuojame vykti pirmą kartą, o miesto visiškai nepažįstu - reikia patarimo: kaip čia gera gyventi (parduotuvės, kavinės, krantinė, paplūdimys). (Savininkas rašo - 100 m iki paplūdimio) Esame trys suaugusieji, mėgstame pasivaikščioti. :))
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Aš laukiuosi vienas
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Laba diena! Sakykite, kas važiavo savarankiškai (be kelionių agentūrų) į Budvą, kur Kijeve geriau imti lėktuvo bilietus? Kas ką paėmė? Dėkoju.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Dabar Juodkalnijoje planuoju aplankyti Albaniją ir Makedoniją. Prašau pasakyti, kaip pigu nuvykti į Ukrainą ir Rusiją. Ar jį galima pasiekti jūra? Iš anksto dėkoju visiems atsakiusiems
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Parašykite, kaip užsisakyti Lidiją rugpjūčio mėnesiui? Kas turi telefono numerį ar el.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Jei bilietą perkate savarankiškai, kokių problemų gali kilti atvykus į Tivatą?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Noriu paklausti patyrusių turistų, kur yra ADOK gyvenvietė Budvoje? Vietą patartina nurodyti atsižvelgiant į gatves ir sankryžas arba reikšmingus viešbučius, kurie dažniausiai nurodomi Budvos žemėlapiuose. Dėkoju.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Būčiau dėkingas už kvalifikuotą patarimą: 1. Kokie dokumentai reikalingi baltarusiams įvažiuoti į Juodkalniją (viza, draudimas, kvietimas, pajamų ataskaita, tėvų leidimas ir pan.)? 2. Kokie dokumentai reikalingi išvykstant. Kažkur yra informacija apie 15 eurų išvykstant iš Juodkalnijos – kam ir kur juos reikia sumokėti? 3. Draudimas – savanoriškas ar privalomas? 4. Ką dar reikia žinoti ir turėti?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Из Донецкаю Киева
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
ketiname ilsėtis, Jūsų viešbutyje, ar bus priimtas liukso kambario rezervavimas pagal kvietimą į Jūsų vakarėlį ir ar nekils problemų perkant lėktuvo bilietus ir pasų kontrolę? Geriausias reg. Vasilijus
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pernai ilsėjomės Juodkalnijoje, bet iš kelionių agentūros išvažiavome į labai karštą kelionę, susirinkome per 1 dieną. Sumišęs net nepamenu, ar rezervacija buvo patikrinta, ar ne. Atidaviau visus dokumentus, bet nepamenu, ką mačiau Boryspilyje :( Jau pradedu planuoti atostogas, bet šį kartą noriu, taip sakant, „laukiniai“. 1.Kaip suprantu iš visko ką skaitau, viešbučio ar vilos rezervacijos oro uoste netikrinamos.Taigi l
prieš 14 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Nesuprantu kur dingo mano ankstesnis klausimas, todėl pakartosiu. Mums skubiai reikia adresų, slaptažodžių, patikimų vežėjų Lvovas-Budva-Lvovas pasirodymų. Tik bilietai! Nėra vilų, viešbučių. Mane domina tik kelias, ačiū!
prieš 15 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar man reikalingas vaučeris (rašytinis nuomotojo kvietimas) norint kreiptis dėl tranzitinės vizos, jei važiuoju autobusu iš Lvovo į Budvą per Serbiją ir Vengriją nesinaudodamas kelionių agentūros paslaugomis?
prieš 15 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Šiais metais norime nuvykti į Juodkalniją. Kelionių agentūra mums paaiškino, kad mažiau nei 1000 eurų kelionių nebūna. Yra galimybė patiems nusipirkti lėktuvo bilietus ir taip sakant „laukinius“, bet aš norėčiau užsisakyti kambarius iš anksto, kad tiksliai žinočiau, kur važiuoti. Pateikite telefono numerius ir adresus. Iš anksto dėkoju!
prieš 15 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai