Klausimai apie RomaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Roma
Mieli turistai, ar kas nors buvo Romoje šiais metais? Domina šie dalykai: 1. Kokia situacija su bilietais į Koliziejų? Ar prasminga rezervuoti iš anksto, ar ne? Anksčiau prie Koliziejaus turistus imdavo už rankos ir siūlydavo ekskursijas (rusų k.). O kaip dabar, atsižvelgiant į sumažėjusį turistų srautą? 2. Vatikane jie pakeitė garso vadovus ar vis dar tie patys seni telefonai, kuriuos reikia laikyti iki ausies?
prieš 1 metų  •  3 abonentas 3 atsakymai
Jei žinote, praneškite agentūrai.
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
prieš 9 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Važiuoju į Italiją su kelione autobusu. Romoje 1 diena, kelionės laikas liepos 20 d. Ar verta išleisti 43 eurus pasirenkamai ekskursijai į Vatikaną. Bijau, kad ir aš nepamatysiu Romos ir vėjo greičiu per Vatikaną važiuos?
prieš 9 metus  •  9 prenumeratorių 39 atsakymų
Ką patartumėte aplankyti Romoje Tris dienas plauksiu savarankiškai!
prieš 10 metus  •  4 abonentas 11 atsakymų
Laba diena visoms. Žinovai, pasakykite man, ar yra svetainė, kurioje galima iš anksto užsisakyti bilietus į Koliziejų be tarpininkų, kad vėliau nereikėtų stovėti eilėje vietoje. Gal yra kažkas panašaus į Vatikano svetainę? O ten įlašinami bilietai tie patys arba taip pat kelios programos kaip Vatikane. Jei yra pastabų dėl Koliziejaus lankymo, į ką atkreipti dėmesį, kaip sukurti maršrutą ir pan. būsiu dėkingas.
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Pirmą kartą važiuoju į Romą. Pasakyk man, ką tau reikia pamatyti. Lydinčios grupės vilčių mažai, juolab judėjimas po miestą viešuoju transportu. Informacijos svetainėse - pučia galvą. Prašau išmanančių turistų pagalbos. Trys dienos Romoje. Vieną dieną planuoju aplankyti Vatikaną ir grįžti atgal – pakeliui apžiūrėti lankytinas vietas. Siūlo apžiūrėti Vilą Borgze – ar verta. O ką pamatyti per likusias dvi dienas. Ir prašau mane apšviesti apie turkartą, kiek kainuoja, kur nusipirkti, kad neapsigaučiau. Dėkoju
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 15 atsakymų
Draugai, pasakyk man. Romoje būsime 3 dienas, kokias lankytinas vietas reikia pamatyti? Be kurio nebus Romos įspūdžio? Laiko mažai, peržiūra vyksta. Ačiū visiems.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Pasakyk man, aš važiuoju į Romą kovo mėnesį, kai reikia užsisakyti bilietą į Borghese galeriją prieš savaitę, prieš mėnesį, kad būtų bilietų. Ar galiu užsisakyti telefonu anglų kalba?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Kaip nepirkti internetu iš svetainės, o tiesiog užsisakyti bilietą į Borghese galeriją?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kad galėtumėte patys atvykti į Romą ir su rusų gidu nusipirkti bilietą į kitus Italijos miestus.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Prašau pasakyti kokiu vasaros laiku (mėnesiu) geriau skristi į Italiją ... 8 dienoms .. noriu pamatyti kuo daugiau lankytinų vietų .. kokį kelionės tipą geriausia rinktis, antraip yra daug Internete tokie dalykai,kurie akyse bėga,o kadangi aš ten nebuvau niekada nebenoriu suklysti.O aš net nesuprantu klausimo dėl vizos, tik duodi pinigus oro uoste už tai ir viskas ar dar reikia duoti dokumentus ambasadai išvykimui.. Iš anksto ačiū
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pirmą kartą važiuoju į Italiją birželį. Gyvensiu Romoje. Kokias ekskursijas geriausia aplankyti savarankiškai?
prieš 15 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų