Klausimai apie RomaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Roma
Kur galima pigiai pavalgyti Italijoje?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasakykite man pelningiausią ir pigiausią variantą iš Romos į Reggio di Calabria. Ačiū
prieš 10 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Daug kas rašo, kad nepakeliamai karšta ekskursijoms, žmonių daug ir kainos už viską kyla į viršų? Kas buvo liepos mėnesį, pasidalinkite įspūdžiais!
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 18 atsakymų
Vidaus žiniasklaida rašė, kad Trevi fontanas buvo uždarytas renovacijai. Kas neseniai grįžo iš Romos, tai veikia ar ne?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Būsime Romoje 3 dienas, čia skanaus ir nebrangaus maisto klausimas. Iš anksto dėkoju visiems už atsakymus :)
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Skrendu is Kijevo.Planuoju rugsejo menesi.Noriu buti Venecijoje,Roma ir kur nors prie juros. Noriu, kad kelionė būtų ekonomiška laiko ir finansų prasme.Prašau kas turi patirties, pasakykite. Man svarbu padaryti taką.Iš kurio miesto į kurį važiuoti ir patogu iki oro uosto.Kur apsistoti viešbutyje,kad nebūtų brangu ir patogu. Kaip derinti atostogas jūroje, kad būtų mažiau persėdimų.Prašau nerašyti abstrakčių atsakymų. Dėkoju
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Noriu savarankiškai susiorganizuoti kelionę į Romą. Prašau, kas buvo Romoje vienas. pasakykite man, kiek realu ar geriau nusipirkti turą. Nuo ko pradėti... kaip atsidaryti vizą, kur nusipirkti bilietą? Dėkoju
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 26 atsakymų
informacija
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai