Klausimai apie BudapeštasEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Budapeštas
prieš 7 metus  •  11 prenumeratorių 10 atsakymų
Kiek kainuoja 24 valandų kelionių bilietas arba atskiras kelionės bilietas visoms transporto rūšims? 2. Ką svarbiausia žiūrėti Budapešte?
prieš 9 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Дорогие туристы :) Собираюсь посетить самостоятельно Тропикариум-океанариум в Будапеште. Еду автобусным туром, после обзорки хочу поехать до Кампоны. Знаю адрес, но плохо ориентируюсь по городу. Подскажите, кто ездил, как добраться либо из района Рыбацкого бастиона или от базилики Св. Иштвана. Спасибо!
prieš 10 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Kas yra pelningiau: užsisakyti ekskursijas perkant kelionę ar jau Budapešte?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena, vieną vakarą būsiu Vengrijoje, žinoma, norėtųsi maksimumo. Aš gyvensiu Andrassy prospekte, labai norėčiau pamatyti parlamentą nuo Žvejų bastiono, bet kaip ten patekti. Prašau pasakyk man.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
kas pirko budapest korteles 2 dienoms? Budapešte bus dvi laisvos dienos, norime nueiti į zoologijos sodą, pirtis, paplaukioti laivu ir tiesiog pasivaikščioti po miestą. Kortelė kainuoja 35 eurus dviem dienoms: zoologijos sodas nemokamas, kelionė laivu, kelionė po miestą.Kas naudojosi - kur pirkai? pelninga? patenkintas? ką jie naudojo?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
prašau pasakyti, ar dabar vyksta ekskursijos į parlamentą, koks tvarkaraštis ir kaip patekti į ekskursiją. Dėkoju
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Vykstame į Budapeštą švęsti katalikiškas Kalėdas (mieste būsime nuo gruodžio 23 d. popietės iki gruodžio 26 d. ryto). Prašau patarimo: – Kaip racionaliai valdyti laiką? Ką galima ir reikia pamatyti per 2,5 dienos? Kur Budapešte yra Kalėdų mugė?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Kelis kartus buvau organizuotos grupės narys, bet ar galima nusipirkti pasivaikščiojimą Dunojumi individualiai?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kiek suprantu, be vengriškų patiekalų bus siūloma kultūrinė programa su dainomis ir šokiais. Prašoma kaina 25 eurai. KAS BUVO - kaip tu manai? Remiantis atsiliepimais - nacionaliniame restorane galite valgyti dvigubai pigiau. Tačiau traukia būtent muzikinė programos dalis. Ir atsiliepimų apie tai nėra. Ar yra alternatyva šiam veiksmui? Galbūt tam tikromis dienomis nacionaliniai restoranai turi tokias pačias programas, kad galėtų vykti patys ir sutaupyti pinigų? Beje, apie panašią programą Bulgarijoje kalbėjo vėsiai – bet man labai patiko. Todėl noriu į Vengriją.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 16 atsakymų
kelionių organizatorius siūlo tokias papildomas ekskursijas be pažintinės ekskursijos Budapešte, ar verta jomis važiuoti, ar geriau pačiam pasivaikščioti po Budapeštą, su sąlyga, kad turite tik 1 visą dieną. „Išmintingi valdovai“ 25 eurai – ekskursija į parlamentą Szentendrė 20 eurų „naktinio miesto žavesys“ – 25 eurai, vakarinė ekskursija Korzo krantine ir šv. Vazi ir šampano laivu kelionė
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Tikiuosi, kad kovo 26 ir 27 dienomis būsime Budapešte (kelionių agentūra jau organizuoja skrydį). Norėčiau vieną iš šių dienų už nedidelį mokestį dalyvauti apklausoje su rusakalbiu gidu. Mes esame dviese. Mano adresas yra [email protected]
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
1 dieną
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų