Klausimai apie BudapeštasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Budapeštas
Budapešte būsime 6 dienas. Sakykite, prašau, kokias miesto įžymybes galite pamatyti ir į kokias ekskursijas vykti?
prieš 8 metus  •  8 prenumeratorių 12 atsakymų
Pasakyk man, prašau, sausio 9.01-13.01 pradžioje Budapešte vyksta naujametinės mugės ir kitų renginių dekoracijos.
prieš 8 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ką rekomenduotumėte pamatyti Budapešte su ribotu biudžetu...
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Кто был на католическое Рождество в Будапеште? Интересуеет не Святвечер 24 декабря, а именно 25 декабря. Что-нибудь будет открыто или все печально. Интересуют как музеи, так и рестораны.
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Vidampark svetainėje perskaičiau, kad įėjimo bilietas – 4900 forintų. Ar tai tiesiai už įėjimo ir visų atrakcionų? O gal už kiekvieną atrakciją teks mokėti? Dėkoju!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena. Pasakykite man, kaip teisingai nusipirkti bilietą į pirtis ir kokį? Negaliu šitų išsiaiškinti... http://www.szechenyibath.hu/prices
prieš 11 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Laba diena. Domina, kur Budapešte galite skaniai ir nebrangiai pavalgyti?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Так случилось, что опыта зимних поездок автобусом нет. Скажите очень холодно при ночном переезде. Собираемся не далекою. В Венгрию.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Man labai įdomu kaip iš Budapešto nuvykti į Sentandre, o gal ir Vieną.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Dažnai keliaujame per kordonus. Man įdomi kitų žmonių nuomonė
prieš 13 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Prašau papasakoti išmanantiems žmonėms, kurie atliko eksperimentus su skrandžiu, kur Pešte (Geroev aikštė - Andrássy Ave) galite su šeima skaniai, nebrangiai ir, svarbiausia, sveikai papietauti.
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Aš vyksiu į Budapeštą 2010 m. NY, o Niujorko šventė bus Budapešte. Kaip šventės variantą siūlo restoraną Trofeo už 80 eurų...papasakokite apie tai. Ar verta pinigų ar galima ten išleisti įdomesnius NG????
prieš 14 metus  •  4 abonentas 19 atsakymų