Klausimai apie BudapeštasKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Budapeštas
Patyrę turistai, patarkite, kas ir su kokiu kelionių organizatoriumi vyko į Europą, kad nebūtų kasdien daug valandų kelionės iš miesto į miestą kaip „Europa iš autobuso lango“
prieš 7 metus  •  11 prenumeratorių 39 atsakymų
Подскажите пожалуйста стоит ли ехать в Будапешт на несколько дней и зимой? Интересуют цены - требуется бюджетный отдых. Нужна семта всего: виза, отель и прочее... Возможно ли заказать отель (не больше 3) самотстоятельно (знаю где дешевые билеты на самолет)? Как с ними объясняться, если английский не родной! :) Можно ли найти гида рускоязычного самостоятельно на месте? Стоит ли вообще затевать самостоятельный визит или искать тур?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
ką reiškia privati ​​kelionė dviems (oru) į Budapeštą? Ar kelionė vyksta individualiai?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Pasakykite man kelionių organizatoriui Vengrijoje, Kijeve, kuris domisi kelione lėktuvu į Budapeštą 5 dienoms iš Kijevo
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Kas lankėsi, dalijasi patirtimi. Būtinai užsisakykite iš anksto arba bet kuriuo atveju galite atvykti. Atrodo, kad ten yra kavinė.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
kuri kelionių agentūra gali padėti su informacija ir pan. gauti 100% Vengrijos vizą kelionės autobusu metu – nepaprastoji padėtis ir nedidelis oficialus atlyginimas
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 18 atsakymų
Mano vyras spalio 7-11 dienomis išvyksta į komandiruotę į Budapeštą. Aš irgi noriu, bet man reikia vizos. Svarstau apie keliones lėktuvu, nes. Autobusai važiuoja šuoliais per Europą, bet man reikia tik Budapešto. Ar galima užsisakyti viešbutį ir gauti vizą? Kalbant apie pažintines keliones, ar tiesa, kad visų pasai atimami ir be grupės niekur negali vykti? Kokie apskritai variantai nuo spalio 7-8 iki 11 d.? Man reikia laisvo šeštadienio ir kad bent vakare galėčiau išeiti iš grupės. Jei su ekskursijomis, puiku!
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
Norėčiau visą savo buvimo Budapešte laiką ir tik iš ten vykti į ekskursijas.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ponai, ar kas nors keliavo į Vengriją su šiuo kelionių organizatoriumi?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai