Klausimai apie BarselonaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Barselona
Turime išvykti rytoj, bet ambasada dar neišduoda vizos. TA maitino ir maitina pusryčius, kad viskas bus gerai, kad bilietai bus perrezervuoti ir t.t. Dokumentus atnešėme į TA likus 9 dienoms iki išvykimo (anksčiau negalėjome, pasas nebuvo paruoštas), tik po 2 dienų nuvežė į ambasadą. Atsisakymas dar neduotas, tačiau vizos taip pat nėra. Draudimo nepirkome, bet girdėjau, kad jis gelbsti, jei iškyla kokių problemų! Ar galite man pranešti, ar galime susigrąžinti pinigus? Apskritai, kaip elgtis šioje situacijoje. Aš panikoje!!! Prašau pasakyk man!!!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
Laba diena! Pasakyk man, prašau, ar galiu įvažiuoti į Andorą ir išvykti su vienkartine Ispanijos viza? Ačiū!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Išvažiuoju į turą po Europą) iškilo problema, šiais metais baigiau bakalauro studijas, jau pretenduoju į magistrantūrą, išlaikiau egzaminus, turiu dokumentą, bet dar neįstojau Tai yra, aš dar nesu studentas. Gavau diplomo kopiją! Ar šio dokumento užtenka ambasadai?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Padėkite patarimu, prašau!!!
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Mane pakviečia savaitei į Ispaniją, kaip gauti vizą ir ko man reikia? Ar man reikia pakvietimo vizos iš kviečiančios šalies? Turiu švarų pasą :( Sakykite, ką man daryti?
prieš 15 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų