Klausimai apie BarselonaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Barselona
Užsakyta kelionė iš Anex iš pradžių buvo balandžio mėnesį į Puketą. Tada rezervuokite rugsėjo Barseloną. Dabar jie man suteikė atostogas, bet aš neturiu laiko sutilpti į pasimatymus į Turkiją. Ar kvaila perkelti savo užsakymą į kitų metų pabaigą? Egiptas nenori vargti su bandymais. Sklando gandai, kad Turkija artimiausiu metu taip pat įves bandymus. Negaliu priimti sprendimo.
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Pasidalinkite savo patirtimi, būsiu labai dėkingas, ačiū.
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 19 atsakymų
Mieli turistai ir kelionių kompanijų atstovai. Prašau patarti man kelionei po Europą. Kelionės laikotarpis: nuo gegužės pabaigos iki viso birželio. Linkėjimai: Biudžetas ekskursijai įsigyti – arti 400 eurų. Trukmė iki 10 dienų. Aš esu už naktines keliones. Norėčiau 2 pilnų dienų Barselonoje ir su nakvyne joje. Taip pat su galimybe aplankyti Salvadoro Dali muziejų. Domina viskas... akcijos, išankstinis rezervavimas...
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 20 atsakymų
Rugpjūčio 21 dieną vykstu į „Barselonos liepsnos šokio“ turą. Ieškau bendrakeleivių :) Rašykite, bus smagu!
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Iš kelionių agentūros važiuosiu į pažintinę kelionę po Kataloniją, Barseloną 78 dienoms, bet niekur nerandu atsiliepimų, gal kas buvo, atsilieps? Kažką kiekvienas eina ten pats, bet nusprendėme kaip senais gerais laikais: neša, pasakoja... Atsiliepk!
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų