Klausimai apie BarselonaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Barselona
Laba diena! Rekomenduokite savo mėgstamas kavines/restoranus/tapas barus Barselonoje; patiekalų paragauti šiose Barselonos įstaigose. Taip pat sutvarkykite maisto kainas šiose įstaigose ir vidutinį čekį. Būsiu labai dėkingas!
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
rungtynes ​​Camp Nou nuo 23-00 iki 01-00, tam mes vienai nakčiai išsinuomojome hostelį centre, dabar klausimas kaip patekti į viešbutį naktį. Internete radau, kad naktinis autobusas N2 važiuoja pro stadioną tiesiai į viešbutį. Kokios yra šio tipo transporto savybės? Ar bus sausakimšas gerbėjų, ar iki viešbučio teks eiti naktinėmis Barselonos gatvėmis?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Pagal informaciją tinkle, dainuojantys fontanai dirba ketvirtadieniais-sekmadieniais nuo 21 iki 23 val. su muzika ir šviesa. pasakyk man, pzhl, ar jie dirba dieną be muzikos ir šviesos?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Klausimas tiems, kurie buvo Barcoje vėlyvą rudenį-lapkričio viduryje. Ar prasminga joje lankytis? Atrodo, savaime įdomi vieta – atsiveria gražūs vaizdai, net jei žydi nedaug augalų. Bet kita vertus, klimatas yra pietinis, jie rašo, kad oras bus + 15 + 20, o tai reiškia, kad sodas iš esmės turėtų būti žalias. Sodai man dažniausiai yra labai patrauklūs! Ką tu manai?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Draugai, man reikia jūsų patarimo :) Į Barseloną skrendame 2 savaitėms. Gyvensime paplūdimio priemiestyje (apie 15 km nuo miesto). Jau radau informacijos apie pagrindines lankytinas vietas. Bet pirmas 3-4 dienas (ar daugiau) norėčiau skirti būtent miesto apžiūrai, o paskui slampinėti paplūdimyje ir, jei norisi, vakarais išeiti į miestą. Gal galėtumėte pasidalinti miesto žemėlapiu su pažymėtomis lankytinomis vietomis, taip pat paruoštais maršrutais. Apie Bas Touristik žinome, pasinaudosime :) Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Mano vaikas nelabai mėgsta maudytis ir degintis saulėje – esame raudoni, baltaodžiai. Bet tuo pat metu jis nori pamatyti Barseloną. Ir tėtis ir aš tai neprieštarauja saulės vonioms ir maudynėms. Kas ką patars? Paimkite butą priemiestyje ir keletą kartų keliaukite arba apsistokite Barselonoje. Nors noriu ramios vietos... Ačiū!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai