Klausimai apie TabaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Taba
Pasakykite man šį klausimą... Jei esate Sinajaus pusiasalyje ir nekeliaujate už jo ribų, negalite nusipirkti Egipto vizos a / uoste. Bet kaip dėl kelionės į ekskursiją (turą) į Izraelį iš Tabos? Aišku, kad tau reikia Izraelio vizos. Bet kaip dėl Egipto vizos, nes iš tikrųjų išvykstate iš Egipto (Sinajaus p / sala). Ar tokiu atveju man reikia pirkti Egipto vizą?
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Ar įmanoma į Izraelį vykti savarankiškai, be kelionių grupės? Jei kas turi patirties pasakykite.
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Dėl kelionės į Izraelį patarkite patikimam vietiniam gidui (ne iš Pegasus ar kelionių agentūrų). Koordinatės gali būti čia arba PM.Iš anksto ačiū.
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Lapkričio pabaigoje norime pailsėti Taboje su drauge. Žinoma, aplankykite Izraelį. Kur ir kaip užsisakyti kelionę, kiek ji kainuos?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
laukiu jūsų atsakymo, iš anksto ačiū
prieš 11 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų
Sakykite, kur INTERCONTINENTAL TABA HEIGHTS RESORT 5 * (TABA) galima užsisakyti nardymą ir kitas ekskursijas jūra?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Egipte planuoju pailsėti 5 dienas (taba). Tada man reikia ketvirtadienį kirsti sieną ir vakare atvykti į Tiberiją (Erusalim). Ten manęs lauks mūsų maldininkų grupė iš Rusijos, su kuria tuomet būsiu 6 dienas. KAIP man geriau kirsti sieną, kad sutartu laiku susitikčiau su grupe Jeruzalėje?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Aš einu į šį viešbutį 14 d
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Turiu labai blogą vestibiuliarinį aparatą ir sunkiai galiu pakęsti smūgiavimą. Iš anksto dėkoju
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 16 atsakymų
Sakykite, ar galima su vietiniu kelionių organizatoriumi surengti ekskursiją į Jeruzalę? Ir ar tai nepavojinga? Jei ne, kur geriausia įsigyti kelionę?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Savarankiškai kertant sieną ir, jei įmanoma, ką tuomet galima pamatyti ir nusipirkti Eilate?
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 20 atsakymų
Kiek laiko trunka skrydis iš Šarm oro uosto į Tabą?
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 15 atsakymų
13.09 - 23.09 būsime Hilton viešbutyje.Vykstame į ekskursiją į Izraelį.Iš kokios vietinės firmos geriau pirkti bilietus?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Viešbučio pasirinkimas kelionei į Tabą. Kurorto pasirinkimas atliekamas apskaičiuojant kelionę į Izraelį. Pasižiūrėjo, kurortas nedidelis, tik keli viešbučiai. Kur Taboje galite greitai ir greitai rasti vietines kelionių agentūras atvykus, jei kelionės kaina iš viešbučio vadovo jums netinka?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Forumuose rašo, kad Pegaso gidai atvirai grasina neišvykti iš kurorto, jei į Izraelį išvyksite ne iš jų, o iš vietinių.
prieš 12 metus  •  16 prenumeratorių 51 atsakymas
Sakykite, prašau, ar 2012 metais kas nors buvo išvykęs į ekskursiją į Izraelį iš Egipto, ar yra pavojus dėl neramumų šalyje ir įtemptų šalių santykių? Dėkoju!
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
kas žino, atsakyk. dėkoju.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kaina. Ko ar kieno bijoti Įspūdžiai.
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 11 atsakymų
Papasakok kaip galima is Sofitel iki patikros posto su Izraelio siena,labai noriu aplankyti Eilatą.Ar ten važiuoja koks maršrutinis autobusas ar kiek kainuoja taksi(jei yra,žinoma).Buvome Movenpick tais metais, kad galėtume ten nuvažiuoti, buvo 3 minutės pėsčiomis, bet iš Sofitel sužinojau apie 7 kilometrus.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Mokestis už vaiką kaip ir suaugusiam?
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 13 atsakymų
Domina atsiliepimai apie ekskursijas ne iš kelionių organizatorių, o vietinių ir kontaktiniai.
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 19 atsakymų
Kokie dokumentai pildomi kertant Egipto sieną su Izraeliu ir atgal. Ir dar kokie pinigai mokami šiame muitinės poste. Visi, kurie atliko šį procesą, prašome atsakyti.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Sveiki! Pasakykite man, prašau, kaip galite nuvykti iš Tabos į Kairą 2012 m. sausio pradžioje... Ar yra tiesioginis lėktuvas iš Tabos į Kairą, ar patogiau važiuoti tiesioginiu autobusu?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar svarbu kurią dieną aplankyti Jeruzalę?Šeštadienį norime į ekskursiją?!
prieš 13 metus  •  4 abonentas 10 atsakymų
Girdėjau, kad kitą savaitę žydų šventės, ar verta tokiu metu vykti į ekskursiją į Izraelį?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sveiki. Domina ekskursijos į Izraelį ir Petra iš Tabos. Tiesą sakant, mes norime ten skristi dėl jų. Bet aš pradėjau skaityti naujienas. Kažkas buvo baisu. Ar yra informacijos iš pirmų lūpų apie tai, kas dabar yra Taboje su ekskursijomis? Ar jie važiuoja, pavojinga – nepavojinga. Gal kas ką tik atskrido.Planuojame skristi spalio 25d.
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 13 atsakymų
Rodyti daugiau »