Klausimai apie TabaVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Taba
Sveiki! Pasakyk man, kaip nuvykti iš Tabos į Tel Avivą, mums reikia pas gydytoją, todėl norėjome derinti atostogas Taboje su apsilankymu Tel Avive. Kiek kainuos taksi? aš ir kūdikis
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
Peržiūrėjau krūvą svetainių, kažkur rašo, ką turi, kitur ne. Norėjau sužinoti tikslų atsakymą
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, kur per atostogas negalima rūkyti?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Ar tikrai šiame viešbutyje taip nuobodu? Sako, yra gyva muzika, diskoteka. O del alkoholio.Ar VISI patiekiami kokteiliai,viskis,konjakas,ar reikia viska pirkti?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
а если нету то сколько стоит заказать
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Atsakykite į du klausimus: 1. Ar yra teniso kortas 2. Kiek kainuoja ekskursija į Izraelį?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Norėčiau apie tai sužinoti daugiau
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Sveiki pervežimas oro uoste į Tabą (Hiltonas) labai ilgas, ar kas nors važiavo taksi?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
planuojam eiti, bet yra daug negatyvumo, sako pasikeite savininkas ir viesbutis pasidarė daug prastesnis, niekaip neatitinka. 5 žvaigždutės
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Pasakykite man informaciją apie viešbučio restoraną, kuris yra mokamas, o kuris ne? Ir ar galima vieną kartą apsilankyti a la carte restoranuose nemokamai?
prieš 12 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Kaip nuvykti į Eilatą pasivaikščioti (muitinės praėjimas, kaip patekti į miestą, kokių dokumentų reikia, ką aplankyti)
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
kaip elgtis, jei darbuotojai elgiasi iššaukiančiai
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 15 atsakymų
Ar galite pasakyti, ar šiame viešbutyje yra diskoteka ir ar man įdomu, ar yra vaikų animacija ir vakaro pasirodymai?Ačiū už atsakymą.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Domina, ar galima naudotis gretimo Hilton viešbučio žaidimų aikštele, hamakais, diskoteka, baseinu ar tiesiog pasivaikščioti šio viešbučio teritorija? Jei įmanoma, ar tai nemokama?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Vaziuojame i Hyatt sausio gale,viename atsiliepime skaiciau,kad per pietus ir vakarienę vynas ir alus po vieną bokalą rankoje,bet pakartojimų skaičius neribojamas.Ar tai tiesa?O koks apytikslis Kokteilių kaina viešbutyje?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Viešbučio svetainėje rašoma, kad į sistemą „Visi“, be pagrindinio restorano, įeina 1 vakarienė kiekviename mokamame restorane, kelionė povandeniniu laivu, 1 apsilankymas kirpykloje ir 1 cheminis valymas. Ar tikrai?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Mane domina lauko baseinas. Planuojame kelionę sausio mėn. Dėkoju.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Mane domina geriamasis vanduo AI pensionate. Ar įmanoma be problemų gauti reikiamą sumą. Kaip suprantu, aušintuvų čia nė kvapo. Kaip ši problema išspręsta?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Mieli ekspertai! Pasakykite man optimaliausią maisto rūšį Balyje ir kiek kainuoja vanduo buteliuose Kiek kainuos, jei valgysite vietinėse kavinėse? Mes norime valgyti tik pusryčius.Ar nebadausime? Tas pats klausimas Šri Lankai. Dėkoju
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Prašau pasakyti, kiek kainuoja nuvykti į Jeruzalę dviem iš Tabos?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
Ar renkantis viešbutį turėčiau atkreipti dėmesį į mokamų/nemokamų A la carte restoranų buvimą / nebuvimą? Ar jie turi prasmę?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Ne pinigine prasme - o kraustymosi organizavimu - ar galima pietauti kitame viesbutyje, jei gyvename 4* pagal VISI sistema? Kažkas įsitempia 1,5 km prieš pietus ir po... O gal galite užkąsti paplūdimyje? Šviežiai pailsėjęs - dalinkitės informacija!
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Važiuojam į šį viešbutį.Rytoj išvykstame.Galvojame imti nešiojamąjį kompiuterį ar ne.Ir einame pažinti Wi-Fi.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Perskaičiusi patarimą supratau, kad kambarį reikia atiduoti iki 12-00, palikti daiktus registratūroje ir galima eiti pasivaikščioti. Klausimas - ar galima ką nors valgyti ir gerti pasibaigus kasos laikui, ar galima pasiimti paplūdimio rankšluostį? Taip, pas mus viskas įskaičiuota. Skaičiau, kad kituose viešbučiuose apyrankių neima ir galima pietauti, bet čia sistema su čekių pasirašymu. Jei kas nors susidūrė su šia problema, susisiekite.
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
Balandžio pradžioje ketiname ilsėtis Movenpick mieste. Kas atsakys – ar viešbutis veikia tr. salė. Ar yra pirtis, kokybe ir kiek kainuoja? AČIŪ!!!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Mano žmona ir aš einame į Movenpick 11.03. ,gal yra bendrakeleivių.Išvykimas iš Kijevo.Klausimas žinantiems,skaičiau kad Wi-Fi ima kambaryje.Ar tai mokama paslauga?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Jis nurodytas viešbučio svetainėje, tačiau nė vienoje nuotraukoje to nepavaizduota...
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Mes mėgstame miegą) Pasakykite man, ar be pusryčių pagrindiniame restorane yra ir rytinių užkandžių viešbučio baruose. Jei taip, kokius ir kokiu laiku? Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Ar yra wi-fi ir tarifai. O kaip yra su patikra - apyrankes nuimtos ar kaip? Ir tai tiesa.. kad ledai brangūs?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Rodyti daugiau »