Klausimai apie TabaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Taba
Laba diena, papasakok kaip dabar veikia Anex turas, šiaip atsiliepimų daug ir 98% blogi, BET visi 2-3 metų senumo. Pasakyk man, kitaip aš skrisiu vienas su dviem vaikais 12 metų ir 1 metų, nesu kaprizingas, bet nenorėčiau gadinti likusių dienų...
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 13 atsakymų
irina951000 Šiandien 15:05 val pasakykite man, kuri vietinė kelionių agentūra yra geriausia vykti į Izraelį ir Jordaniją. Laukiu atsakymo TIK iš tikrų turistų. Skaičiau blogus atsiliepimus apie „Sinai Travel“ ir „Ibrahimą“, jie man nebekelia pasitikėjimo, nors prasidėjus paieškai galvojau, kad „Sinai Travel“ aplankysiu.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 15 atsakymų
kas naudojosi vietinių agentūrų paslaugomis? ar geriau ir saugiau su gidais viešbutyje?
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Sakyk, prašau, ar verta vykti į ekskursijas iš Ibrahimo iš Saif Tours?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Iš Pegaso iškeliavau į Egiptą, labai nusiminiau, perskaičiau visus baisius atsiliepimus apie jį. ar taip blogai? Kaip sužinoti, ar pasikeitė išvykimo laikas iš Kijevo, ir kaip apsidrausti, kad iš Egipto išvyktum laiku, nes skaičiau, kad dažnai keičia išvykimo laiką ir apie tai nepraneša
prieš 13 metus  •  12 prenumeratorių 17 atsakymų
Pasakyk man, kaip saugu vykti į ekskursiją į Izraelį su kelione. pateikė Sinai Travel
prieš 13 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Kur užsisakyti ekskursiją į Izraelį ir kiek ji kainuoja suaugusiam ir vaikui?
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
Nuo 12-14 ilsimės šiame viešbutyje ir norime vykti į Izraelį, padėkite apsispręsti dėl kelionių organizatoriaus?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 10 atsakymų
Rugsėjo mėnesį vykstu į Tabą ir noriu aplankyti Izraelį bei Jordaniją.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
O gal iš Šarm turiu vykti autobusu?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
kur dabar geriausia skristi? Kodėl tabu yra brangesni? kur geriausia jūra?
prieš 14 metus  •  11 prenumeratorių 17 atsakymų
Gegužės viduryje su žmona susirinko Egipte – Taboje. Pagrindinis tikslas – ekskursijos ir žuvys. Pasakyk man prašau : 1. Ar bus per karšta ekskursijoms (Petra, Jeruzalė)? Ar turėčiau sulaužyti grafiką ir bandyti išeiti balandžio mėnesį? 2. Viešbučiai – Movenpick, Hilton, Radisson. s-ma AI. Kriterijai: jūrinė žuvis, aptarnavimas, maistas. Kam teikti pirmenybę? 3. Kaip šių viešbučių infrastruktūra ir jūra po smarkių liūčių? domina naujausios apžvalgos. Ačiū visiems atsakiusiems.
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 16 atsakymų