Klausimai apie Sierra Sharm El Sheikh Hotel 5*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
366 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Ar tai reiškia, kad jei esame 3 merginos, tai mūsų neįleis į diskoteką? Kas skrido iš Joyne, diskotekos gėrimai neįskaičiuoti? Kur kupone nurodyta visa arba itin visa sistema?
prieš 5 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Vasario viduryje vykstu į Sjerą. Pasakyk man, kad 6-asis korpusas tikrai taip miręs ir visi ten apsigyvenę?)
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Pasakykite man, prašau, kas yra Ir kuo skiriasi Premium ir tiesiog Al? Ir ar verta vienam vykti į Sierru?
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 36 atsakymų
Mane domina klausimas dėl maitinimo kuponuose. Man įdomu, kas turi būti parašyta ant kvito, jei maistas yra aukščiausios kokybės? Ir tada kelionių agentūra išspausdino mano prašymo patvirtinimą ir ten buvo All food, aš paklausiau ir jie man pasakė, kad tai yra aukščiausios kokybės viskas. Ką, kur žiūrėti?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų
Kas buvo šiame viešbutyje, pasakykite man vakarienę ar bendrame restorane, arba Hakuna Matata, ten ir ten tą pačią dieną neįmanoma, ar teisingai supratau?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Kokius gėrimus galima gerti.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Ei! 01/06/11 vykstame į Sjerą. Dėl neveikiančių paplūdimių norėčiau sužinoti, kur tikrai galima maudytis? Kokios ekskursijos siūlomos su maudynėmis? apie. Tironas? Ras Muhamedas? Kas dar?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar