Klausimai apie Amphoras Aqua Hotel 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
117 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Koks stiprus vėjas vakarais, ką pasiimti iš drabužių, ar man reikia hidrokostiumo?
prieš 10 metus  •  10 prenumeratorių 11 atsakymų
Rašo, kad arbata ir kava tik ryte ir t.t. Kas yra paplūdimyje? Ar šalia yra prekybos centras, kur galima nusipirkti vandens ir maisto paplūdimiui. Jei jie to neduos.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
„Tez tour“ siūlo šį viešbutį nuo 2012-10-11 iki 2012-10-18. 740 USD vienam asmeniui. Išvykimas iš Dnepropetrovsko. Agentas sako, kad šis viešbutis man tinka. Noriu nueiti netoli jūros, gražaus rifo, normalios šėryklos. Taip pat noriu vakare pasivaikščioti. Rašo, kad kažkur netoli yra parduotuvės ir t.t. Prašau, kas buvo šiame viešbutyje, parašykite smulkiai: kur nueiti nusipirkti suvenyrų ir ekskursija į piramides. Kiek tai kainuoja? Kur ir kaip galima eiti? Nerimą kelia tai, kad nemoku anglų ir italų kalbos. Greičiausiai net negalėsiu naudotis seifu, jei instrukcijos anglų kalba... Jei kas nors skris tuo pačiu metu su manimi į šį viešbutį, gal galime kur nors nuvažiuoti kartu. Tiesą sakant, laukiu atsakymų.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Tikriausiai klausimas labiau moteriškai lyčiai! Merginos, ar man reikia su savimi pasiimti plaukų džiovintuvą? o ką dar geriau paimti iš "moteriškų dalykų"?
prieš 14 metus  •  6 prenumeratorių 11 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar