Klausimai apie La Rosa Waves Resort 4*Apsipirkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
67 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Vykstame į šį viešbutį (į Egiptą pirmą kartą) ir iškyla tokie klausimai: – Kur šalia viešbučio galima įsigyti vietinės gamybos alkoholinių gėrimų už prieinamą kainą? - Kaip patekti iš viešbučio į parduotuvę Duty Free (piramidė)? – Artimiausia fiksuotų kainų parduotuvė „Cleopatra“? – Kaip iš mūsų viešbučio lengviausia patekti į „Senzo Mall“? – Kaip iš viešbučio patekti į Port Marina?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pasakykite man, prašau, kiek alkoholio (litrais / laipsniais) galiu pasiimti iš Rusijos Duty Free vienam asmeniui? Važiuojam 14 dienų, norime iš karto nusipirkti dutiką..) O kaip jums dutikas, kuris yra viešbučio teritorijoje? Kiek dienų po atvykimo galiu jį vartoti?) Kokia ten alkoholio kokybė?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 11 atsakymų
Tiesą pasakius, pirmą kartą važiuoju atostogauti į Egiptą ir neįsivaizduoju, kas ten yra ir kaip. (man tai lieka paslaptis) Norejau pasiteirauti kuris viesbutis geresnis (esu viena - 25 m.), kokius pirkinius galiu apsipirkti, kiek bagažo svorio galiu pasiimti su savimi (arba nesvarbu) tiesiog kai kurie mano draugai sako, kad ten galima nusipirkti daug dalykų, jie gali manęs nepraleisti. o kokia valiuta? Ar geriau naudoti kreditinę kortelę nei grynuosius? o ką geriau pasiimti su savimi (būtina, iš daiktų irgi) koks oras. Aš eisiu po 2 savaičių.
prieš 14 metus  •  9 prenumeratorių 13 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar