Klausimai apie La Rosa Waves Resort 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
67 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Gegužės mėnesį važiuoju viena su dviem 3 ir 10 metų vaikais! Koks požiūris į moteris su vaikais be vyrų? kas baisaus? ir pasakyk man, kur tada laikyti pinigus, net jei jie išsikapsto iš seifų?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
TUI pasiūlė Premium Sea Gull. TUI atsakingas už tai, kad būsiu atsiskaitęs Premium, o ne BEACH? Vadybininkas sakė apie kažkokį ženklą, bet ar jis turi galią revoliuciniame Egipte? :)
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Kuriame pastate turėčiau užimti kambarį, naujame ar sename?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Draugai, apsilankymas panoraminiame restorane „Kapitonas Nemo“ viešbutyje „Jūrų kiras“ Hurgadoje yra mokamas?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
einam nuo lapkričio 10 d.. Noriu, kad poilsio nesugadintų buities smulkmenos!
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Vykstame į viešbutį su vaikais (12, 10, 2 m.), prašau pasakyti, kuriame pastate prašyti registracijos, kad pro langus būtų gražus vaizdas (pavyzdžiui, jūra) ir nėra labai triukšminga dieną ir naktį, nes vaikai dienos metu miega,noreciau pirmame aukste(ar yra tokie kambariai,kad zmones nesilakstytų prieš langus) geriau žinoma arčiau juros.Ačiū.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Gegužės 13 dieną norime vykti į šį viešbutį 10 naktų. Sakyk, prašau, kokio numerio prašyti – senajame ar naujajame Seagal? Ar kambariuose yra seifas? Kiek reikia įdėti į pasą, kad vaizdas iš kambario nebūtų į miestą ir ne į statybvietę?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Užsakant PEGASA, yra dviejų tipų kambariai: premium ir standartiniai, o premium yra pigesni nei standartiniai (skirtumas nuo 3000 rublių už du). Norėčiau paaiškinti, koks yra tokio užsakymo pranašumas ir kur yra spąstų
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 16 atsakymų
Negaliu nuspręsti, kuris geresnis... Buvau Royal Azur, man viskas labai patiko, viskas tobula! Bet aš dar nebuvau Jūrų kiruose...
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Ar viešbutyje yra šildomas baseinas? Kaip būna žiemą?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 11 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar