Klausimai apie Sindbad Club 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
91 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Egiptas
Skubiai!!! Pasakyk man, kaip laikosi „Sinbad aqua“? O kaip orai vasario mėnesį, iš anksto ačiū.
prieš 7 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Ketiname apsigyventi šiame viešbutyje.Norėčiau sužinoti apie viešbutį
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Ką tu gali pasakyti? [email protected]
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Apskritai aš konkrečiai susipainiojau šiuose SINDBADS !!! Žmonės!!! Gal galit pasakyti...jeigu rezervavome Aqua Resort...ar bus galima apsistoti Aqua viešbutyje ir atvirkščiai...o kur galų gale geriau...važiuojame su vaikais ..bet niekas negali paaiškinti..atsiliepimai visos svetainės skirtingos...vieni sako ..kad "Aqua Resort" yra naujesnis ... kiti, kad "Aqua Hotel" yra naujesnis ... kelionių kompanijoje jie nelabai žino bet ką...% O del vandens parko... musu kelionių kompanijoje tikina.. kad turistai į viešbutį nevedami į ekskursiją į vandens parką... bet atsiliepimuose kitaip... bet mes nenorime eiti į skruzdėlyną... bet mes norime į SINDBADĄ!!!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 9 atsakymų
2010 m. spalio 16 d. mano sūnus ir jo mergina išskrido į Egiptą (turas pirktas Atlas, o jie atrodo Rojaus servise / Kilo problemų su registracija. Užuot suteikęs atskirą 2 lovų kambarį, vaikinai buvo pasodinti i kambary su kitais nelaimingais.Kol kas sako kad 4 dienoms( o tai is 10!!!).Bet kazkuo sunku patiketi.ka daryti?kaip priversti viesbuciai vykdyti savo prievoles ?Jei nepavyks, ar galima kaip nors gauti kompensaciją
prieš 14 metus  •  9 prenumeratorių 106 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar