St. Valentine Hotel 3*– Atsiliepimai

5
Įvertinimas 1.710
pagrįstas
5 apžvalgų
№99 viešbučio reitinge Saulėtas paplūdimys
1.2 Skaičius
1.2 Aptarnavimas
1.3 Grynumas
1.2 Mityba
1.2 Infrastruktūra
Viešbutis yra šiaurinėje Saulėto Kranto dalyje, 250 metrų nuo paplūdimio. Bendras teritorijos plotas 1500 kv.m. Viešbutis buvo pastatytas 2008 m. Puikiai tinka ramioms atostogoms.Daugiau →
аватар ildus1991
Š is vieš butis mus apgavo 1350 eurų! Kovo mė nesį kaip kelionių organizatorių kompanija už sisakiau grupinį už sakymą š iame vieš butyje! Ponia iš vieš buč io su mumis bendravo nuo kovo mė nesio, iki savaitė s iki mū … Dar ▾ Š is vieš butis mus apgavo 1350 eurų!
Kovo mė nesį kaip kelionių organizatorių kompanija už sisakiau grupinį už sakymą š iame vieš butyje! Ponia iš vieš buč io su mumis bendravo nuo kovo mė nesio, iki savaitė s iki mū sų atvykimo su 46 turistų grupe į Sunny Beach! Tada jie nustojo su mumis bendrauti! Likus 3 dienoms iki atvykimo susisiekė me kitais bū dais, kai pasakė , kad mano kelionių organizatorių kompanijai nė ra rezervacijos, nė ra pinigų ir jie než inojo, kas mes tokie! Turė jome 2 dienas susirasti naują nakvynę savo turistams!! ! Aš , savo į monė s savininkas, apmokė jau naujas rezervacijas iš savo privač ių pinigų!! ! Klausimas perduotas Bulgarijos policijai! Vieš buč io savininkai nenori su mumis susitikti prieš policiją ir aiš kintis reikalus! Esame beviltiš ki ir negalime apibū dinti, kaip blogai jauč iamė s dė l š io apgaulė s!!! ! Esame tikrai į tempti, fiziš kai ir psichiš kai pavargę!!! !
аватар celikova
 •  keliavo prieš 8 metus
Įvertinimas 4.0
Ilsė jomė s kartu su vyru. Labai jaukus vieš butukas. Aptarnavimas geras, maistas į vairus, beveik naminis, nepriklauso. Nuo jū ros 200metrų , paplū dimys smė lė tas. Prie yra simpatiš ka mergina Anastasija. registratū ra, ji visada pasiruoš usi padė ti. … Dar ▾ Ilsė jomė s kartu su vyru. Labai jaukus vieš butukas. Aptarnavimas geras, maistas į vairus, beveik naminis, nepriklauso. Nuo jū ros 200metrų , paplū dimys smė lė tas. Prie yra simpatiš ka mergina Anastasija. registratū ra, ji visada pasiruoš usi padė ti. liksite patenkinti. Bulgarijoje pirmą kartą , bet man viskas labai patiko! ! !
аватар werthcnheptk83
 •  keliavo prieš 9 metus
Įvertinimas 5.0
Nuo 2015-07-27 iki 1015-08-15 ilsė jomė s vieš butyje Saint Valentine. Atostogos buvo už sakytos iš anksto sausio mė nesį , kambario tipas buvo standartinis, kuris buvo nurodytas č ekiu ir sutartyje. Atvykę į vieš butį apsigyvenome EKONOMIKOS kambaryje, kuris nuo standartinio skiriasi kambario ir baldų dydž iu, balkonu ir duš u. … Dar ▾ Nuo 2015-07-27 iki 1015-08-15 ilsė jomė s vieš butyje Saint Valentine. Atostogos buvo už sakytos iš anksto sausio mė nesį , kambario tipas buvo standartinis, kuris buvo nurodytas č ekiu ir sutartyje. Atvykę į vieš butį apsigyvenome EKONOMIKOS kambaryje, kuris nuo standartinio skiriasi kambario ir baldų dydž iu, balkonu ir duš u. Į pasipiktinimą ir nepasitenkinimą jie atsakė , kad laisvų kambarių nė ra. Suprantu, kad sutartyje numatytas są lygas galima gerinti, bet norint pabloginti tai susiduriu pirmą kartą . Nuotaika buvo sugadinta. Nerekomenduoju š io vieš buč io atostogoms Saulė tame krante. Yra daug kitų neblogų , gerų vieš buč ių , kuriuose neapgaudinė ja savo sveč ių .
аватар
 •  keliavo prieš 10 metus
Įvertinimas 9.0
Nuostabios atostogos dviems. Geros savijautos, komforto, š varos ir personalo draugiš kumo derinys. Kalbant apie kambarius, pirmenybę teikite studijai arba standartiniam dvivieč iam kambariui. Kainos skirtumas su eco (ekonomine klase) tik 10 eurų , o komfortas ž enkliai skiriasi. … Dar ▾ Nuostabios atostogos dviems. Geros savijautos, komforto, š varos ir personalo draugiš kumo derinys. Kalbant apie kambarius, pirmenybę teikite studijai arba standartiniam dvivieč iam kambariui. Kainos skirtumas su eco (ekonomine klase) tik 10 eurų , o komfortas ž enkliai skiriasi. Studijos kambariuose yra virtuvė lė su reikalingais indais, duš ai, pakankamai erdvū s, yra dideli balkonai su stalais ir kė dė mis. Kambaryje yra televizorius, oro kondicionierius, š aldytuvas. Kambariai valomi kiekvieną dieną , patalynė keič iama kas 4 dienas. Š vediš kas stalas ryte ir vakare su į vairiais patiekalais, vaisiai yra bū tini. Viskas labai skanu ir graž iai dekoruota. Į kainą į skaič iuotas naudojimasis baseinu ir gultais, skė č iais. Viskas buvo nemokama. Atskirai noriu pasakyti apie personalą . Visi nuostabū s, draugiš ki ž monė s, puikiai kalbantys 3 kalbomis: rusų , vokieč ių , anglų . Vieš butis yra 2 pakrantė je, todė l galite bū ti atokiau nuo triukš mo, bet tuo pač iu metu netoli paplū dimio ir į vairių pramogų . Vos už.50 metrų yra vieš ojo transporto stotelė , o iki senovinio Nesebaro nuvaž iuosite vos už.1 levą ir pasimė gaukite jo į ž ymybė mis. Pasirinkite vieš butį „St. Valentine“ ir mė gaukitė s atostogomis!
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 9.0
2012 m. rugpjū č io mė n. ilsė jomė s kartu su draugu. Likome labai patenkinti savininkų aptarnavimu, svetingumu ir reagavimu. Kambariai yra modernū s, yra virtuvė ir š aldytuvas. Visada galite eiti į barą ledo ir papildomų stiklinių , jie niekada neatsisakydavo. … Dar ▾ 2012 m. rugpjū č io mė n. ilsė jomė s kartu su draugu. Likome labai patenkinti savininkų aptarnavimu, svetingumu ir reagavimu. Kambariai yra modernū s, yra virtuvė ir š aldytuvas. Visada galite eiti į barą ledo ir papildomų stiklinių , jie niekada neatsisakydavo. Valydavosi sistemingai, o už arbatpinigių už dengdavo net pasteles =). Pusryč iai su į vairiu produktų rinkiniu, viskas visada š viež ia. Gerbiamas personalas! Dar vienas pliusas – vieš buč io vieta, š iek tiek atokiau nuo pagrindinių pramogų vietų , garantuoja gerą miegą . Dž iaugiamė s, gaila, kad š iemet nepavyko jo rezervuoti! Rekomenduoju, nepasigailė site!
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos

Отель расположен в северной части Солнечного берега, в 250 метрах от пляжа. Общая площадь территории составляет 1500 квадратных метров. Отель построен в 2008 году. Прекрасно подойдёт для спокойного отдыха.

Vieta 1 км от центра Солнечного берега. 35 км от аэропорта Бургаса.
Paplūdimio aprašymas Пляж в 250 м.
 • 3 ir toliau
 • miesto paplūdimys
 • smėlio paplūdimys
Viešbutyje

Ресторан с террасой, вместимость 160 человек. Лобби-бар, бар у бассейна.

Магазины на территории. Камера хранения багажа.

 • restoranas
 • kavinė/baras
 • atviras baseinas
 • automobilių stovėjimo aikštelė  FREE 
 • automobilių nuoma
 • saugus
 • nemokamas wi-fi
 • liftas
 • skalbiniai
 • kambariai nerūkantiems
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Vaikams
 • vaikų baseinas
 • žaidimų aikštelė
 • vaikiškos kėdutės restorane
 • vaikiška lovelė  FREE 
Pramogos ir sportas
Kambarių aprašymas

Всего 20 номеров в 4-этажном здании отеля.

 • vonia / dušas
 • oro kondicionierius
 • kabelinė/palydovinė televizija
 • telefonas
 • virtuvė / virtuvėlė
 • arbatos/kavos virimo aparatas
 • šaldytuvas
 • balkonas/terasa
Adresas Sunny beach resort, Bulgary
Telefonai: Tel: +359882629095,
Fax: +359887333215
Klausimai ir atsakymai
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. Рядом с отелем находится городской песчаный пляж.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой.