Delfin 3*– Atsiliepimai

5
Įvertinimas 7.110
pagrįstas
5 apžvalgų
№56 viešbučio reitinge Saulėtas paplūdimys
Viešbutis įsikūręs pietinėje kurorto dalyje, 3 km nuo kurorto centro. Viešbutis sudaro bendrą kompleksą su Sirena Hotel. Pastatytas 1980 m. Paskutinė renovacija buvo atlikta 2013 m. Tinka šeimoms.Daugiau →
аватар _571075
 •  keliavo prieš 9 mėnesių
Įvertinimas 7.0
Mums patiko š is vieš butis. Kai tik atvykome, buvome už registruoti; mums nereikė jo laukti po varginanč ios kelionė s. Personalas ten paslaugus ir besiš ypsantis. Kasdien kambarys buvo tvarkomas, buvo į vairus ir skanus maistas, kokteiliai ir ledai, š varia medine prieplauka iki jū ros nueisite maksimaliai 5 minutes, jū ra buvo š ilta, š alia yra graž us Nesebaro miestas, iki jo galite nueiti pė sč iomis arba keliauti vieš uoju transportu už. … Dar ▾ Mums patiko š is vieš butis. Kai tik atvykome, buvome už registruoti; mums nereikė jo laukti po varginanč ios kelionė s. Personalas ten paslaugus ir besiš ypsantis. Kasdien kambarys buvo tvarkomas, buvo į vairus ir skanus maistas, kokteiliai ir ledai, š varia medine prieplauka iki jū ros nueisite maksimaliai 5 minutes, jū ra buvo š ilta, š alia yra graž us Nesebaro miestas, iki jo galite nueiti pė sč iomis arba keliauti vieš uoju transportu už.2 levus. Daug graž ių saulė tekio jū roje nuotraukų . Atostogos pavyko!!! !
аватар Katerina917026
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 9.0
Vieš butis man tiko pagal kainą , iš principo už tokią sumą likome patenkinti. Maistas į prastas į vairus; Vieš butis š varus, tvarkingas, jokių priekaiš tų , esame patenkinti. Paplū dimys yra š alia vieš buč io, tai yra pliusas, t. … Dar ▾ Vieš butis man tiko pagal kainą , iš principo už tokią sumą likome patenkinti. Maistas į prastas į vairus; Vieš butis š varus, tvarkingas, jokių priekaiš tų , esame patenkinti. Paplū dimys yra š alia vieš buč io, tai yra pliusas, t. netoli Animacijos š iame vieš butyje nebuvo, bet mano vaikas jau suaugę s, mums jau nereikė jo. Tylu, ramu, kaip ir Sunny Beach, nebuvo triukš minga, o tai gerai. Tai pati Saulė to kranto pradž ia, infrastruktū ra ten ne tokia iš vystyta, nebuvo tiek daug į vairių parduotuvių , kavinių ir kitų dalykų , bet tai mū sų nenuliū dino.
аватар Anna432956
 •  keliavo prieš 6 metus
Įvertinimas 7.0
Atvykome 6 val. , į sikū rė me 13 val. , bet tai didž iulis minusas, kadangi po labai sunkios kelionė s teko laukti labai ilgai. Vieš butis normalus rajonas, nepuikus, bet neblogas. Netoli jū ra ir parduotuvė s. Personalas, maistas geras, jokių priekaiš tų . … Dar ▾ Atvykome 6 val. , į sikū rė me 13 val. , bet tai didž iulis minusas, kadangi po labai sunkios kelionė s teko laukti labai ilgai. Vieš butis normalus rajonas, nepuikus, bet neblogas. Netoli jū ra ir parduotuvė s. Personalas, maistas geras, jokių priekaiš tų . Kambarys geras, normalū s baldai, ne paskutiniai metai, bet tvarkingi, valomi kasdien.
аватар
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 7.0
Vieš butis puikus, ramus, į sikū rę s ne Saulė to kranto centre, arč iau Nesebaro. Todė l pasivaikš č iojimai buvo tik toje, Nesebaro pusė je. Pats vieš butis š varus, kambarius tvarkė kiekvieną dieną ir be jokių arbatpinigių , rankš luosč ius keitė kas tris dienas, bet kadangi kambaryje beveik nebuvome, tai nerū pė jome. … Dar ▾ Vieš butis puikus, ramus, į sikū rę s ne Saulė to kranto centre, arč iau Nesebaro. Todė l pasivaikš č iojimai buvo tik toje, Nesebaro pusė je. Pats vieš butis š varus, kambarius tvarkė kiekvieną dieną ir be jokių arbatpinigių , rankš luosč ius keitė kas tris dienas, bet kadangi kambaryje beveik nebuvome, tai nerū pė jome. Ir galų gale, sprendž iant iš atsiliepimų , daugelis eina prie jū ros, norė dami suskaič iuoti nepakeistus paklodes ir suskaič iuoti pelė sių dė mes ant lubų duš e..... Mityba. Buvo tik pusryč iai. Visko už teko, viskas skanu, jei nori beprotiš kos į vairovė s – važ iuok į Turkiją penkių ž vaigž duč ių . Mes taip pat ten buvome ir negaliu pasakyti, kad Bulgarija yra blogesnė . Iš pradž ių pietaudavome aplinkiniuose restoranuose, o paskui paaiš kė jo, kad „Dolphin“ gamina ne ką prasč iau. Personalas labai draugiš kas. Kelias iki jū ros labai patogus, o kas ne – pirma linija. Tiesiog eikite per smė lio kopas. Paplū dimys š varus smė lis, na, ž inoma, yra nuorū kų , nors jos ir iš sijotos, bet ko norė ti, jei paplū dimyje yra Cacao Beach diskoteka. Apskritai nereikia niekuo ieš koti priekaiš tų ir nuotaika bus teigiama. Mums viskas patiko. Nuostabi š alis, nuostabi jū ra. Norė č iau pakartoti.
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
аватар
 •  keliavo prieš 14 metus
Įvertinimas 9.0
puikus vieš butis, patogus. draugiš kas personalas. Jū ra š alia, maistas normalus. Tikė jausi blogiausio, nes vieš butis paskelbtas 3 ž vaigž duč ių...buvo maloniai nustebintas. Š varu, netriukš minga, internetas kambaryje už papildomą mokestį (nebrangus), visi kambariai su vaizdu į jū rą . … Dar ▾ puikus vieš butis, patogus. draugiš kas personalas. Jū ra š alia, maistas normalus. Tikė jausi blogiausio, nes vieš butis paskelbtas 3 ž vaigž duč ių...buvo maloniai nustebintas. Š varu, netriukš minga, internetas kambaryje už papildomą mokestį (nebrangus), visi kambariai su vaizdu į jū rą . Paplū dimyje yra ž inoma diskoteka "Cocoa Beach". Mielai apsistoč iau š iame vieš butyje dar kartą .
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru


avataras julikovalchuk
хочу отдохнуть в Болгарии с 01.08.09 -11.08.09 на одном из курартов солнечного Берега в отеле 2 - 3 звезд. Я с Украины.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos

Отель расположен в южной части курорта, в 3 км от центра курорта. Отель образует общий комплекс с отелем Сирена. Построен в 1980 году. Последний ремонт – в 2013 году. Подходит для семейного отдыха.

Vieta Отель расположен в 30 км от аэропорта города Бургас.
Paplūdimio aprašymas В 100 м от отеля.
 • ant jūros kranto
 • miesto paplūdimys
 • smėlio paplūdimys
Viešbutyje

Магазины, 2 бара, барбекю. Специальные диетические меню (по запросу). Wi-fi платный. Круглосуточная стойка регистрации. Комната для багажа. Услуги по глажению одежды. Курение на всей территории запрещено.

 • restoranas
 • kavinė/baras
 • atviras baseinas
 • automobilių nuoma
 • liftas
 • skalbiniai
 • kambariai nerūkantiems
 • valiutos keitykla
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Vaikams Детское отделение в открытом бассейне.
 • vaikų baseinas
 • žaidimų aikštelė
 • vaikiška lovelė
Pramogos ir sportas
 • diskotekų klubas
Kambarių aprašymas

В отеле 70 номеров. Состоит из одного семиэтажного здания.

Kambariuose

В номерах: кондиционер, фен, ТВ, душ, мини-бар.

 • vonia / dušas
 • Plaukų džiovintuvas
 • oro kondicionierius
 • kabelinė/palydovinė televizija
 • telefonas
 • internetas wi-fi $
 • balkonas/terasa
Adresas Sunny beach - East
Telefonai: +359 554 23280
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Delfin
Klausimai ir atsakymai
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. Рядом с отелем находится городской песчаный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
Танцы-шманцы до утра или как позволит администрация отеля, вот что Вас ждет в Диско-клубе.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. По Вашей просьбе отель предоставляет детскую кроватку (бесплатно).