Manor Veronica 1*– Atsiliepimai

2
Įvertinimas 9.010
pagrįstas
2 apžvalgų
9.0 Skaičius
9.0 Aptarnavimas
9.0 Grynumas
9.0 Mityba
9.0 Infrastruktūra
Mini viešbutis yra Beregovo mieste, šalia baseino su terminiu vandeniu. Atidaryta 2015 m. gegužės 1 d.Daugiau →
аватар nadin65
 •  keliavo prieš 10 mėnesių
Įvertinimas 9.0
Į Berehovą vykome antrą kartą . Geguž ė s mė nesį jie gyveno Turul dvare, kuris yra kitoje gatvė s pusė je nuo Berehovo valstybinio terminio baseino, dabar už sakytas savaitę nuo rugpjū č io 26 iki rugsė jo 1 d. Leva (Suvorova 40, namo numeris neteisingas Google Maps) VIETA: Veronikos dvaras, netoli terminių š altinių Zaivoronok, 5 minutė s pė sč iomis 510 metrų , iki miesto centro 1 km 600 metrų , iki centrinio turgaus 1 km 900 metrų , iki didelio prekybos centro Barva, kuris yra prie į ė jimo į miestą. … Dar ▾ Į Berehovą vykome antrą kartą . Geguž ė s mė nesį jie gyveno Turul dvare, kuris yra
kitoje gatvė s pusė je nuo Berehovo valstybinio terminio baseino, dabar už sakytas
savaitę nuo rugpjū č io 26 iki rugsė jo 1 d. Leva (Suvorova 40, namo numeris neteisingas Google Maps)
VIETA: Veronikos dvaras, netoli terminių š altinių
Zaivoronok, 5 minutė s pė sč iomis 510 metrų , iki miesto centro 1 km 600 metrų , iki centrinio turgaus 1 km 900 metrų , iki didelio prekybos centro Barva, kuris yra prie į ė jimo į miestą.1 km 400 metrų , net š iek tiek arč iau nei centre esantis centrinis SPAR prekybos centras .
GYVENIMO SĄ LYGOS: trijų aukš tų namas su 10 arba 11 kambarių , su kepsnine, stalais ir kė dė mis, neš iojama rū bų dž iovykla, ž alias kiemas, kieme galima pasistatyti automobilį.
Mes gyvenome trivieč iuose kambariuose dviems 3 aukš te be patogumų Nr. 9, draugai Nr. 10, tualetas ir duš o kambarys su tualetu buvo 3 kambariuose. Iš viso 3 aukš te yra 5 kambariai - 2 su patogumais, 3 be.
Niekas niekam netrukdė , nors vonia buvo skirta trims kambariams – š varu. Tai priklauso ir nuo pač ių gyventojų.
Kambariuose yra visi patogumai. Visuose kambariuose yra kondicionieriai, spinta, spintos, televizorius, buvo bevielis internetas, bet kai visi juo naudojosi, jis pakibo. Vanduo visą laiką buvo ir š altas, ir karš tas.
Buvo patalynė , dideli rankš luosč iai, tualetinis popierius, patogios lovos. Kambariai trivieč iai, gyvenome dviese kambaryje.
Š vara su 10 balų į vertinimu 8. Kambariai š varū s, valgomasis š varus, tik ant laiptų nusė do š iek tiek dulkių , bet tai suprantama – š iais laiptais be galo vaikš to visi gyventojai, o kiekvienas iš jų.20 ar net 50 kartų per dieną.
VIRTUVĖ : pirmame aukš te dujinė viryklė , daug indų , du dideli š aldytuvai su š aldikliu, mikrobangų krosnelė , kambarys š alia, daug stalų š eimos susibū rimams. Arba valgydavo gryname kepsninė s ore. Vietos ir indų už teko visiems.
Virtuvė je yra didelis kavos aparatas, galima iš sirinkti mė gstamą gė rimą , o pinigus pasidė ti š alia.
Maryna maloni administratorė , su kuria buvo sprendž iami visi klausimai: atsiskaitymas, taksi ir kt.
Pramogas ir keliones sugalvojome patys: su vietiniu nuvaž iavome prie Sinevyro ež ero, pakeliui sustojome prie meš kų , vilkų , keltuvo, krioklio, tilto per Rikos upę , į domi kelionė truko 10 val. Nuliū dino tik tai, kad nuo rugpjū č io 1 dienos buvo už drausta važ iuoti automobiliu nuo perė jos iki paties ež ero, buvo karš ta ir sunku skaudant kojas, bet į veikė me visą atstumą - iki ež ero, aplink jį . ir atgal, pagal ž emė lapį atstumas neilgas, bet t+32 buvo pakilimų ir nuosmukių.
Mums viskas patiko ir tikimė s, kad ateityje dar apsilankysime š iame mieste atsigauti!
аватар olesja317
Vieš butis labai patiko, liko tik teigiami į spū dž iai. Graž us š varus kiemas, kambaryje yra kondicionierius, kuris mus iš gelbė jo nuo karš č io. Ypatingas ač iū Marinai už skanų maistą ir savininkams už nuostabų vieš butį . … Dar ▾ Vieš butis labai patiko, liko tik teigiami į spū dž iai. Graž us š varus kiemas, kambaryje yra kondicionierius, kuris mus iš gelbė jo nuo karš č io. Ypatingas ač iū Marinai už skanų maistą ir savininkams už nuostabų vieš butį .


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
atstovas viešbučiai
avataras passage10
‹ Viešbutis Manor Veronica 1*

Мини-отель находится в Берегово, недалеко от бассейна с термальной водой. Открылся 1 мая 2015 года.

Viešbutyje

Закрытый двор, беседка, мангал.

  • automobilių stovėjimo aikštelė
Vaikams
  • žaidimų aikštelė
Kambarių aprašymas

В отеле 10 3-х местных номеров.

Kambariuose

Wi-Fi,телевизор с кабельным телевидением, х/г вода круглосуточно, кухня с холодильником, газ. плитою, посудой и всем необходимым для приготовления пищи.

Adresas Закарпатская область, город Берегово, ул.Суворова, 40
Telefonai: 0506465297, 0976738410, 0984595039
El. paštas: [email protected]
Klausimai ir atsakymai
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детской площадкой с горкой и качелями.