Gratsiia 1*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 1.010
pagrįstas
1 apžvalgos
1.0 Skaičius
1.0 Aptarnavimas
1.0 Grynumas
1.0 Mityba
1.0 Infrastruktūra
Viešbutis „Grace“ įsikūręs centrinėje miesto dalyje, netoli nuo pėsčiųjų zonos. Priešais viešbutį yra vengrų teisininko Kubovičiaus ir architekto Meigeso namai dvyniai, įtraukti į lankytinų vietų sąrašą, kurį privalo pamatyti kiekvienas turistas.Daugiau →
аватар ditu5
 •  keliavo prieš 8 metus
Įvertinimas 1.0
Turė jo skambė ti pavojaus signalu vos jiems į ė jus! Priž iū rė tojų nė ra. Viena š eimininkė pasakoja istorijas, kad vagia visi, o tai vienas. Kambary pasiū lė du vietinius su papildomomis lovomis(kadangi mes keturios), motyvuojant, kad viskas už imta. … Dar ▾ Turė jo skambė ti pavojaus signalu vos jiems į ė jus! Priž iū rė tojų nė ra. Viena š eimininkė pasakoja istorijas, kad vagia visi, o tai vienas. Kambary pasiū lė du vietinius su papildomomis lovomis(kadangi mes keturios), motyvuojant, kad viskas už imta. kambarys buvo nevalytas, bet nuvaziavus i baseina palikom daiktus, susimokejom uz 2d ir isvaziavom. Grzejom po 3val. Pasirodo viesbutis tuš tas.
- kas tu? Kambariai nevalyti ir š iandien nevalysiu.
- Gerai, gal ryte? Ir mes
– Matė te, kur esate apsistoję , kokie mums klausimai.
Aiš kiname, kad turime suaugusių dukrų ir kaip reikė tų dviejų numerių
Ž odž iu, niekas mū sų neklausė .
Kadangi jau buvo 21.30, nusprendė me nerizikuoti ir likome nakvoti.
Iš valius kambarį : tualetas neš varus, lova dė mė ta. Paklodė s trumpi kambaryje už.500 grivinų , nei stiklinė nei vanduo. Š aunu. Ant kilimo smulkios š iukš lė s, plaukai.
Ryte 7:00 vyras eina aiš kintis situacijos ir praš o grą ž inti pinigus už antrą naktį , tai yra 600 grivinų , o mums - skandalu ir riksmais kiš a 300 grivinų , o 300 pasirodė bū ti kokia nors rezervacija tuš č iame vieš butyje. !!!! !
Bet tai dar ne viskas. . . vos tik iš važ iavome pro vartus, š eimininkė mums prie kojų iš pylė muiluoto vandens kibirą ir keikdamasi, jei akys tavę s nematytų , o dar pilna visokių š lykš tybių . . koš maras!! ! ! Neapsigyvenk ten..... yra blogi zmones. . . jie yra pasirenge tave praž udyti del pinigu ir tau oriai netarnaus....
Ž odž iu, jie sugadino mū sų š ventę....


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
atstovas viešbučiai
avataras Yury75
‹ Viešbutis Gratsiia 1*
Traukos vietos
Paraskių šeimos vyno rūsys
Įvertinimas 10.0
Ukraina – Karpatai, Berehove
Gamyba, Restoranai, kavinės
Kosino terminiai vandenys
Įvertinimas 7.1
Ukraina – Karpatai, Berehove
Aktyvus poilsis, Gamta

Отель «Грация» находится в центральной части города, недалеко от пешеходной зоны. Напротив отеля расположены дома-близнецы венгерского адвоката Кубовича и архитектора Мейгеша, которые входят в список обязательно посещаемых достопримечательностей каждого туриста.

Vieta До Ж/Д вокзала 5 мин. ходьбы, до базара — 3 минуты. Возле отеля находится магазин и банкомат. До термального бассейна 10 минут ходьбы.
Viešbutyje
  • nemokamas wi-fi
Kambarių aprašymas

Три двухместных номера стандарт и один двухкомнатный четырехместный.

Kambariuose

Ванна/душ, кондиционер, отопление, телевизор, бесплатный Wi-Fi, чайник/кофеварка, микроволновая печь, холодильник.

Adresas г. Берегово, ул. Сечени, 29
Telefonai: 380994735099, 380984735099, 380664344836
Klausimai ir atsakymai