Petrovskaia Usadba 1*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 10.010
pagrįstas
1 apžvalgos
10.0 Skaičius
10.0 Aptarnavimas
10.0 Grynumas
7.0 Mityba
10.0 Infrastruktūra
Dvaras yra už 5 minučių kelio automobiliu nuo terminių baseinų, iš kurių atsiveria vynuogynų ir Karpatų papėdės vaizdai. Ramioje miesto vietoje. Dvare yra: 4 izoliuoti kambariai, talpūs nuo 2 iki 6 žmonių su visais patogumais, TV, valgykla. virdulys ir internetas, virtuvė su visais reikalingais indais, šaldytuvas ir mikrobangų krosnelė, valgomasis, sauna su baseinu, dengta automobilių stovėjimo aikštelė. Sodyba Jus džiugins kraštovaizdžio dizainu, dideliu sodu, kuriame yra kepsninė su iešmeliais, grotelėmis ir puodais, vasaros virtuve, pavėsinėmis ir sūpynėmis. Skirtingai nuo viešbučių ir viešbučių, mūsų kainos yra daug mažesnės ir yra galimybė atsipalaiduoti uždaroje teritorijoje. Minimalus svečių skaičius – 2 žmonės. Numatomas laikas 11:00, minimali viešnagė 2 naktys.Daugiau →
аватар teofilakta
 •  keliavo prieš 7 metus
Įvertinimas 10.0
Atvyko kolegos patarimu. Pas mus buvo labai š ilta ir patogu. Su atskiru vonios kambariu ir stalu. Kieme – š aš lykinė , kurioje nuolat valgydavome kebabus. Virtuvė ir valgomasis namuose suž avė jo – kiekvienos moters svajonė . O man tai buvo didelis teigiamas bonusas bendrauti su dvaro savininke – labai į domia ir protinga moterimi. … Dar ▾ Atvyko kolegos patarimu. Pas mus buvo labai š ilta ir patogu. Su atskiru vonios kambariu ir stalu. Kieme – š aš lykinė , kurioje nuolat valgydavome kebabus. Virtuvė ir valgomasis namuose suž avė jo – kiekvienos moters svajonė . O man tai buvo didelis teigiamas bonusas bendrauti su dvaro savininke – labai į domia ir protinga moterimi. Apskritai poilsiu ir nakvyne likome labai patenkinti.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Paraskių šeimos vyno rūsys
Įvertinimas 10.0
Ukraina – Karpatai, Berehove
Gamyba, Restoranai, kavinės
Kosino terminiai vandenys
Įvertinimas 7.1
Ukraina – Karpatai, Berehove
Aktyvus poilsis, Gamta

Усадьба расположена в 5-и минутах езды от термальных бассейнов с видом на виноградники и предгорья Карпат. В тихом районе города.

В особняке имеются: 4 изолированные комнаты вместимостью от 2-х до 6-ти человек со всеми удобствами, телевизором, ел. чайником и интернетом, кухня со всей необходимой посудой, холодильником и микроволновой печью, столовая, сауна с бассейном, закрытая парковка.

Усадьба порадует ландшафтным дизайном, большим фруктовым садом в котором установлен мангал с шампурами решетками и котелками, летняя кухня, беседки и качели. В отличие от гостинниц и отелей цены у нас значительно ниже и имеется возможность для спокойного отдыха на закрытой територии.

Минимальное колличество гостей — 2 человека.

Расчетное время 11:00, минимальный срок проживания 2 суток.

Paplūdimyje
Viešbutyje

Сауна с бассейном, закрытая парковка.

  • automobilių stovėjimo aikštelė  FREE 
Vaikams
Pramogos ir sportas
  • sauna/vonia/hamamas
Kambarių aprašymas

Гостевые комнаты вместимостью от 3 до 4 человек каждая.

Kambariuose

Индивидуальный санузел, душевая кабина, телевизор, интернет.

Adresas Берегово, Виноградная, 60
Telefonai: 0958205946
El. paštas: domberegov[email protected]
Klausimai ir atsakymai
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. .