Klausimai apie TruskavecasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Truskavecas
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Truskavecas
prieš 1 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Įėjimas į siurblinę tapo mokamas. Pasaulyje yra virusinė pandemija. Pasiskiepijusiems žmonėms kurorto atostogų klausimas vėl tampa aktualus. Bet! Tik jei griežtai laikomasi sanitarinių sąlygų. Tie. apriboti žmonių skaičių tuo pačiu metu kambaryje. Mineralinio vandens išleidimas, kuris pašalina galimybę užsikrėsti liečiant čiaupus su asmeniniais konteineriais. Pavyzdžiui, naudojant vienkartinius puodelius. Klausimai pirmiausia valdžios institucijoms. Bet aš norėčiau išgirsti visa kita
prieš 3 metų  •  6 prenumeratorių 4 atsakymai
Norėčiau likti privačiame sektoriuje, pigiau
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 2 atsakymai
Kas ilsėjosi 2018 m.? Ar kas nors pasikeitė? Ankstesnės apžvalgos nėra labai
prieš 6 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Būsiu dėkingas už visus patarimus.
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 14 atsakymų
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 3 atsakymai
Pasakyk man, prašau, aš girdėjau, kad Truskavecoje buvo suremontuota siurblinė ir sumokėjau. Kiek dabar kainuoja vanduo ir kokia mokėjimo tvarka (kasoje, ar pirmiausia pas gydytoją)? dėkoju
prieš 7 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki, turiu akmenų ir smėlio inkstuose, svarstau variantą http://san-moldova.com.ua/ Patiko paslaugų įvairovė ir SPA. Ir dar norėjau pasiteirauti dėl siurblinės ar arti?
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Valgome kaip šeima su vaiku. Kiekvienas turi turėti savo gydymą. Norėčiau gyventi arčiau sanatorijos Moldova.
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
prašau pasakykite, kurią sanatoriją geriau pasirinkti virškinimo sistemos gydymui, labiau domitės, kur geriausia gydyti!
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Važiuoju į Ženevą, 2013.09.22-06.10. Atsiliepimai labiau neigiami. Ar man reikia atsinešti rankšluostį, šlepetes, chalatą ir plaukų džiovintuvą? Ir visgi, ką šiuo metų laiku (rugsėjo pabaiga-spalio pradžia) pasiimti iš drabužių? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Prašau pasakyk man. Pirmą kartą važiuoju į Truskavets liepos pabaigoje. Gyvensiu privačioje viloje. Bendram pasveikimui noriu eiti į druskų kambarį ir perlines vonias. Kur geriausia pirkti šias procedūras? Ačiū už atsakymą.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 6 atsakymų
Mūsų turistai planuoja pas Jus rezervuoti nakvynę 3 savaitėms spalio mėnesį (skris iš Sibiro). Keletą dienų negaliu gauti informacijos apie apytikslę gydymo kurso kainą vienam suaugusiajam (inkstų problemos). Pateikiau prašymą tau ir kelionių organizatoriui – tyla.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Kokie pasiūlymai yra privačioje nekilnojamojo turto rinkoje, arčiau siurblinės, parko, sanatorijos valgyklos, medicinos pastato ...
prieš 11 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Pasakyk man, kas ilsėjosi, kuriuose kambariuose sąlygos buvo normalios, o kuriose – baisios? Iš anksto labai dėkoju
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Keliauju su savo 8 metu dukryte.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Noriu pailsėti ir gydytis 20 dienų Truskavecoje nuo rugsėjo 25-30d.Atskiras būstas su normaliu remontu ir patogumais tinka netoli apatinės siurblinės ir sanatorijos, kad būtų galima lankyti procedūras.Reikalingas vanduo ir internetas. 0503304831, Dmitrijus
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Noriu gerti vandens inkstams ir pailsėti.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Planuojame su šeima vykti į kurortą. Kas buvo, ką tu sakai?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Jie įteikia Yantar profesinės sąjungos taloną motinai ir vaikui. Ar verta eiti? O kaip sumažinti diskomfortą - atsiliepimai visur 3... Kiek kainuos papildomai šis gydymas?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Jeigu registracija yra šeštadienį 23 val., tai kada pas gydytoją galima užsirašyti sekmadienį ar tik nuo pirmadienio?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Prašau pasakyti tiesioginius Kalinos ar kito pensionato su 1 lova nakvyne telefono numerius 160-200 UAH, netoli nuo siurblinės.
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar