Klausimai apie Kyivska Russ Resort Medical & Spa 4*Viešbučio pasirinkimas

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
312 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Ukraina
Esu nuolatinis Super-dial klientas, pagal Kijevo Rusios svetainę patobulintas mažasis liukso numeris "A" yra nurodytas kaip vieno kambario su balkonu. Viešbučio atstovas man parašė el.paštu, kad bus kambarys šios kategorijos be balkono!!!!!!! mansardiniame aukšte(((( Na, pažiūrėsim kuo ši istorija baigsis :)) O ar kambary yra virdulys?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Apžvalgose matau, kad aprašyta tik visa kita, bet mane labai domina gydymas (noriu siųsti savo tėvą). Nes Girdėjau, kad Skhidnica garsėja savo vandenimis, tarp kurių vienas iš jų poveikių yra cholesterolio kiekio mažinimas (jis serga hipertenzija). Pasakykite, kas domėjosi sanatoriniu gydymu, kad tai būtų pilnas kompleksas, o ne tik SPA/vanduo. O jei šiame viešbutyje yra medicinos bazė, ar tai įskaičiuota į medicininių procedūrų kainą ar už jas reikia mokėti papildomai?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai Yra atsakymas iš viešbučio savininko
mes trys asmenis ir vaikui 5 metu rugsejo menesi ar galima ir kiek kainuos?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Visi klausimai
JAE
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar
dar