Klausimai apie MoršynasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Moršynas
prieš 4 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Norėjome nebrangiai nuomotis kambarį 1 suaugusiam ir dviems vaikams nuo liepos 13 d
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
kalbejo su Morshyn administracija, sake reikia profsajungu komiteto laisko del vaučerio padalijimo ir organizacijos socialinio draudimo komisijos bei sanatorijos vadovo sutikimo kad bus priimami 2 asmenis.Ar yra dar kokių variantų?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Aš nebuvau Morshyne 7 metus. Gal ten yra kažkas naujo? Gyvenau Levandoje. Aš einu už savo pinigus, todėl norėčiau normalaus gydymo.
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Rytoj važiuoju į Prykarpatska Vatra, nežinau kaip ten patekti.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Siūlo gruodžio pabaigoje bilietą į sanatoriją „Kyiv plius“, nežinau ką daryti? eiti ar ne? prašau padėti, iš anksto ačiū.
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Padėkite man išsirinkti viešbutį: Marble Palace arba Morshinsky. Reikalingos sąlygos;maisto apgyvendinimo gydymo siurblys - viename pastate su chalatais kambaryje ir su tvirta medicinine baze
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pašalinus tulžies pūslę mamai reikia vandens. Darbe ims 50% bilieto. Kas gali pasiūlyti sanatoriją su gera medicinine priežiūra ir tenkinančiomis sąlygomis pastatus – be grybelių ant sienų ir su normalia santechnika? Kelionė greičiausiai bus balandžio mėnesį, todėl pageidautina, kad pastate nebūtų šalta. Pageidautina, kad nebūtų toli nuo siurblinių.
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ieškau gero buto dviems netoli Cheremosh sanatorijos nuo gruodžio 28 iki sausio 08 d. Julija 050 385 92 71
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Lapkričio mėnesį važiuoju į Levandų sanatoriją su profsąjungos bilietu, kurį rekomenduojate pasiimti su savimi. Koks medicinos paslaugų, procedūrų sąrašas yra įtrauktas į čekį nemokamai?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
atostogos su vaikais Karpatuose
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Turiu lengvatinį bilietą (800 UAH) į dvivietį ekonominį kambarį. pasiūlyti sumokėti 1000 UAH už vieną. ar verta sutikti?
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
darbe man davė bilietą, aš negaliu eiti noriu išsiųsti mamą, kaip teisingai padaryti, jei bilietas išrašytas mano vardu
prieš 14 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
ar galima dviese ilsėtis per vieną neįgaliojo bilietą
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ar jūsų sanatorijoje yra nurodytas gydymas nuo medžiagų apykaitos ligų, tokių kaip podagra? Kokie gydymo rezultatai?
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar jūsų sanatorijoje yra nurodytas gydymas nuo medžiagų apykaitos ligų, tokių kaip podagra? Kokie geri gydymo rezultatai?
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Jei kas ten buvo, parašykite savo patirtį.
prieš 15 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Niekada anksčiau nebuvau keliavęs į Prykarpattya.
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasakykite man, kaip rasti butą Morshyn ir kuo skiriasi sanatorija / butas?
prieš 15 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Noriu sužinoti keletą atsiliepimų apie sanatoriją Cheremosh ir Prykarpatskaya Vatra, kur geriau atsipalaiduoti
prieš 15 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Norėčiau sužinoti apie jo patogumą ir vietą (miškas, kaimas, miestas).
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
akmenų išplitimo tikimybė ankstyvoje ligos stadijoje
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Prašome padėti su savo atsiliepimais. Dėkoju!
prieš 15 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Visi klausimai
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar