Klausimai apie BerdjanskasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Berdjanskas
Prioritetai: pirma eilutė, pavėsis paplūdimyje, patogumai kambaryje, maistas viešbutyje (nakvynės namuose) arba netoliese. Sunku virti savaitę. FB mačiau tris už 45 000 8 dienas. Net nejuokinga. Iš anksto dėkoju.
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pasakyk man, prašau, atvirai, kokia švari jūra šioje vietoje? Ar tai laikoma nerijos pradžia ar dar ne? Keliaujame su mažu, beveik metukų vaiku, todėl tai svarbu.
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų Yra atsakymas iš viešbučio savininko
Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją apie poilsį Berdjanske.Vedu sūnų gydytis į Berdjanskio sanatoriją.Kaip leisti laisvalaikį mieste (ekskursijos į muziejus ir pan.)?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Noriu su šeima vykti į viešbutį Sun Resort, man viskas svetainėje patinka, bet pas mus bus 2 metukų vaikas, man rūpi sąlygos ten vaikams ir teritorija, pagal nuotraukoje labai mažai žalumos, o liepos mėnesį nebus kur slėptis, Ar verta ten važiuoti su vaiku? Ačiū už atsakymą!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kas ilsėjosi? Ką tu manai apie tai?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena, pirmą kartą važiuoju į sanatoriją, pasakykite man, ar registruojantis būtina turėti sanatorijos kortelę?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų
Šių metų liepos-rugpjūčio mėn norime vykti į Berdjanską prie jūros, pirmą kartą važiuojame su vaiku 6 m.. Sakykit kas gerai pažįsta šį miestą, kurį šeimos viešbutį ar pensioną rinktis , kad vaikui būtų įdomu ir mums nenuobodžiautume, su naminiais patiekalais , vaikiška animacija, baseinu. Labai ačiū už atsakymą!
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
LABAI norime į Berdjansko vaikų sanatoriją!Anūkei 3metai 10mėn,dažnos peršalimo (galbūt) ligos.Kokia geriausia sanatorija?Pasakyk.Ačiū.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
gal kas nors ten nuėjo! Vis dar nesuprantu, kur jis yra, Slobodoje ar ne!
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sakykit kas ilsėjotės viešbutyje Zolotoy Bereg,ar verta eiti.Ar patiko vasarnamiai,kaip jie patogūs ar kaip?Koks rajonas,kaip patinka?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Ar kas nors gydėsi sanatorijoje „Azure“? Kas vis dėlto per institucija? Ar jie ten gydomi, ar tai tik vienas vardas? Kaip kambariai, maistas?
prieš 15 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
prašau pasakyti, jei vaikui jau 3 metai, bet miega su mama vienoje lovoje, t.y. nereikia atskiros vietos, kiek už tai mokėti? O kiek jam kainuos maistas?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
sanatorinis gydymas 18 dienų kaina 1 asmeniui
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar