Klausimai apie ŠoninėApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šoninė
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Birželio mėnesį ilsimės pašonėje, patariame, ką įdomaus galima įsigyti, patariame parduotuvėse
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sveiki! Pasakykite man, kaip iš viešbučio patekti į Manavgatą į parduotuvę Novamall
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Pasakyk man, pliz, kas buvo šiame viešbutyje? Kas yra netoliese? Parduotuvės, prekybos centrai, vietinis turgus, kas įdomaus? Į Side vykstame pirmą kartą!
prieš 7 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Pasakyk man, prašau, kas buvo Elysium Side Bella 5 * viešbutyje, ar šalia viešbučio yra parduotuvių su saldainiais, pavyzdžiui, vietine baklava? Kokia vandens temperatūra gegužės pradžioje?
prieš 7 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
O kaip tai lyginant su Migrosovskiu? Dėkoju!
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Kai perkate 4000 USD „Kircilar Mondial“, mums buvo pasiūlytas nemokamas pristatymas į namus. Sutarėme, kadangi buvo keli dalykai, ilsėjomės su vaiku, sunku buvo viską neštis ant savęs. Jie nesumokėjo visos sumos, išankstinis apmokėjimas. Sudarė susitarimą. Pristatymas turėjo įvykti liepos 25-30 dienomis. Praėjus nurodytam laikui nei kurjeris, nei pardavėjas su mumis nesusisiekė, be to, į skambučius ir elektroninius laiškus neatsiliepė. Rugpjūčio viduryje pavyko susisiekti su kurjeriu. Ji sakė, kad pristatymo nebus, kol mūsų mieste nebus surinkta dar keletas siuntinių. Tačiau perkant mums apie tai niekas nesakė. O jei neužteks, savo daiktų nematysime (matyt, klausimas jau retorinis)? Negana to, kurjeris pasiūlė pervesti į jos sąskaitą 50% likusios sumos, po kurios ji neva išsiųs daiktus per DHL. Skamba kaip skyrybos, ar ne? Čia turite didelį parduotuvių tinklą. Būk atsargus! Nesipainiokite su Kircilar Mondial
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
prieš 9 metus  •  7 prenumeratorių 2 atsakymai
Noriu su savimi pasiimti plastikine kortele draudimui. Pasidalykite savo patirtimi atsiskaitant už pirkinius, išsiimant pinigus. Kiek jie ima už pinigų išėmimą, iš kurių bankų bankomatų apsimoka išsiimti grynuosius pinigus. Apskritai šiuo klausimu būsiu dėkingas už bet kokią informaciją, kuo daugiau, tuo geriau!
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Norėčiau pasivaikščioti po miestą.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Sakykite, kas buvo viešbutyje – ar yra galimybė jo teritorijoje esančiose parduotuvėse ar šalia vaikiško puodo?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Mama Turkijoje pirmą kartą ir nenoriu jos nuliūdinti. Svetainėje yra prieštaringų atsiliepimų. Kas ten buvo 2012 m. rugpjūčio mėn. ir tikrai gali pateikti įvertinimą? Jie rašo, kad vienas baseinas buvo užkastas. Ar tai tiesa? Ar galima rūkyti viešbučio kambaryje (balkone). Registratūroje duoti 20 dolerių ir šokolado? Kiek kainuoja nuvykti į Sidę? Apsipirkti? Reikia tikro patarimo 65 metų moteriai. Ji labai judri ir aktyvi, tačiau jai reikia tikslių nurodymų: kas, kur, kada ir kiek. Iš anksto labai dėkoju visiems, kurie atsilieps į mano prašymą.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Sakykite, kur Sidėje (centre) yra maisto ir drabužių turgeliai, kokiomis dienomis, kokiose parduotuvėse pigūs suvenyrai, patiekalai, vaisiai?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Gal Manavgate yra kokių nors turkiškų prekių ženklų parduotuvių? Jei kas nors pasakė, kaip juos rasti? kaip ten nuvykti autobusu ar taksi. Papasakokite daugiau apie Manavgato rinką. Domina viršutiniai drabužiai, tekstilė, oda, ar yra prasmės ką nors pirkti?
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Prašau, pasakykite man gerą odų parduotuvę Sidėje ir kailinius, kur geriau žiūrėti.
prieš 12 metus  •  26 prenumeratorių 28 atsakymų
Noriu nuskristi ant plaučių ir ten nusipirkti palaidines, šortus, sarafaną. Ar ten bus parduotuvė ar turgus ir kokiu atstumu ji yra nuo viešbučio?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 10 atsakymų
Domina klausimas, ar šalia Belindos yra prekybos centras, kuriame galima nusipirkti kūdikių maisto ir sauskelnių? Keliaujame su vaiku 1 metuku, nenoreciau is namu temptis tyreles stiklainiukus, o sauskelnes kad nepaimtum dideles pakuotes. Be to, ar šalia yra turgus su visomis smulkmenomis, tokiomis kaip maudymosi kostiumėliai, šlepetės, akiniai?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Sveiki visi!Keliausime gegužės pabaigoje. Su močiute ir vaiku. Mūsų močiutė labai nori išsirinkti odinę striukę Turkijoje. Prašau pasakyti, ar šalia yra gamyklų, parduotuvių. Ir apytikslė striukės kaina. Ar yra prasmės eiti pažiūrėti?
prieš 12 metus  •  10 prenumeratorių 6 atsakymų
Ar netoliese yra stotelių? Kaip patekti į Antaliją
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Laba diena!!!! Pasakykite man, ar šalia viešbučio parduodami paplūdimio rankšluosčiai.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
laba diena, pasakykite man, ar šalia viešbučio yra turgus.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Taip pat noriu apsipirkti. Pasakyk man, kur eiti. Dėkoju. Marija.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kur yra geriausia vieta apsipirkti aplink šį viešbutį? Ar yra išėjimo rinka? Kada ir kur? O gal geriau eiti į patį šoną?
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Po kelių dienų važiuojame į Turkiją, pirmą kartą. Ar galite pasakyti, kur yra suvenyrų turgus? Kur geriausia pirkti odą? kas yra geros ekskursijos?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
einam ilsėtis į šoną.pasakykite ar ten yra avikailių parduotuvių ir kokios kainos,kokybė?jei ne kur galima nusipirkti.
prieš 13 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
Planuojame nusipirkti suvenyrų, nuvažiuoti į porą ekskursijų ir panašiai smulkmenų???? Dėkoju
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Kalbant apie turgų, kažkur šalia parašyta .., o kur dar galima eiti pasivaikščioti apsipirkti, suvenyrų. Ar toli iki Cholakly kaimo? iš anksto ačiū už atsakymus!
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »