Klausimai apie KušadasisVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kušadasis
Kaip susisiekti su CAGRI, pasakykite man!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Kaip galiu susisiekti su SAGRI=Charry ?Pasakyk man
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! Į Izmirą skridome pigiais skrydžiais. Pas mus yra 6 metuku. Atostogų centrai šioje Turkijos vietovėje, prašau, pasakykite man, ar verta apsigyventi Kušadasis norint gerai ir patogiai praleisti laiką su vaiku, ir, jei taip, kur tiksliai (rajonas, kaimas, paplūdimys ...) ?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Viešbutyje, kuriame buvome tais metais, kiekviena vakarienė buvo ant grotelių kepta mėsa.arba vištiena arba kalakutiena.bet kasdien pakankamai daug.o ar čia gozleme?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar daug šiame viešbutyje yra rusakalbių žmonių?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ar šiame viešbutyje yra diskoteka?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Bilietai buvo paimti rugsėjo 7 d.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
gal galėtum plačiau parašyti kaip maitinai? Koks buvo maistas? Ar paplūdimys ir įėjimas į vandenį visiškai smėlėti, ar čia akmenys? Kur yra geriausi viešbučio kambariai? Ar toli nuo oro uosto? Ar yra parduotuvė kur galima nusipirkti vandens ir vaistinė? Plaukų džiovintuvas kambaryje? Neturite mini šaldytuvo? Galbūt prisiminkite ir kitų svarbių smulkmenų, būsime dėkingi! Aš einu ten su vaiku, todėl šios akimirkos jaudina.
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Man šis klausimas vis dar aktualus, o kas, apsilankęs Adaland vandens parke Kušadyje, ten plaukė po pasirodymo su delfinais? Kaip vyksta ši sesija? Ar man reikia rezervuoti iš anksto ir ar apskritai verta? Na, į krūvą :) - ar tame vandens parke kas nors plaukė su okeaninėmis žuvimis? Pasidalinkite įspūdžiais, prašau.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas