Klausimai apie PuketasEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Puketas
Tailandas Phuket viešbutis All Seasons Naiharn Phuket iš šio viešbučio, kur geriau pirkti ekskursijoms
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
prieš 8 metus  •  8 prenumeratorių 6 atsakymų
Norime išsinuomoti dviratį ar automobilį ir apvažiuoti salą savarankiškai. Klausimas: ar galima vietoje, aplenkiant kelionių agentūras, nusipirkti įėjimo bilietus į tokius objektus kaip raftingas (su drambliais, keturračiais), skrydis gibonu, FantaSea ir kitos lankytinos vietos saloje?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Nes šis mėnuo vis dar laikomas ne sezono metu, sakoma, kad daugelis salų yra uždarytos visuomenei, ar tai tiesa? Dėkoju.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Nusipirkau lėktuvo bilietus į Puketą kovo 19 d., užsakiau šį viešbutį pirmoms 3 dienoms, dabar noriu sužinoti apie infrastruktūrą aplink viešbutį. Pasakyk man, kur geriau išsikeisti valiutą; iš ko ir kur užsakyti ekskursijas į Similaną, Krabi, Račą; kur skaniai ir nebrangiai pavalgyti, kur apsipirkti ir kaip nuvykti į Puketą (ne taksi). Ir, žinoma, patarkite viešbutį Kataje per 3 tūkstančius batų per dieną 2 suaugusiems. ir vienas vaikas, pageidautina su baseinu ir netoli paplūdimio. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Pasakykite man patikimas įmones, organizuojančias ekskursijas. Ekskursijų kainoraštis. Kelionė nuo 28.12.13 iki 08.01.14.
prieš 10 metus  •  12 prenumeratorių 19 atsakymų
Mes gyvensime Patonge. Ką rekomenduojate pamatyti? Kokie paplūdimiai jums patinka Pukete? Kur skaniai ir nebrangiai pavalgyti? Iš karto turiu pasakyti, kad tikrai nesėdėsime tik Patonge.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Lapkričio viduryje skrendame į Puketą kaip laukiniai mėnesiui ir galvojome, ką ten veiksim, išskyrus, žinoma, slampinėti paplūdimyje))). Norėčiau sužinoti, ką verta pamatyti šioje stebuklų saloje, gal kas žinote vietų, kurios nėra nulaužtos turistų.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Domina Similans ir Pi-Pi, su rusakalbiu gidu.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, nuo lapkričio 19 d. gyvensime Centara Grand Beach Resort Phuket 5*. Mes nenorime imtis ekskursijų iš kelionių organizatorių. Kur netoli šio viešbučio galima nusipirkti ekskursiją, mes norime į Khao Sok. O ką geriau imti Khao Lak ar Khao Sok ??? Kuo skiriasi šios ekskursijos?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Kam priklauso naujausia informacija, kiek kainuoja 2 dienos su nakvyne Khao Sok + Chao Lan ežere? Ar galima pirkti "šiandien-rytoj", nes Pukete būsime tik 3 dienas. Domina TIK gatvės t/a. dėkoju.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Į Puketą vykstame liepos 24 d. Girdėjome, kad Tailande yra delfinariumas, kuriame galima maudytis su delfinais, ar kas žino, kur jis yra, kiek kainuoja, kaip patekti, programos. Taip pat bus naudinga informacija apie akvaterariumą. Ačiū atsiliepusiams.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Tailande buvau jau 6 kartus, bet Patajoje viskas, pirma karta busiu Pukete, važiuoju 10 dienų, viskam laiko neužteks, tai reikia rinktis Kurioje iš šių salų liepos mėnesį geras oras?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki! skrendame į Puketą per Bankoką - grįžtant 1 nakvynė (iš Puketo išvyksta 7 val., o kitą dieną 13 skrydis į Maskvą) Gal kas buvo panašioje kelionėje - pasakykite man, kas įeina į pažintinę kelionę iš Kelionių organizatorius? ir kur eiti likusį laiką
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
mano el. paštas [email protected]
prieš 12 metus  •  12 prenumeratorių 37 atsakymų
Pasakykite man, ką pamatyti Pukete. Palyginti su ekskursijomis iš Patajos, čia ir ten fermos, zoologijos sodai, kaimai. Koks skirtumas? Nenorėčiau du kartus žiūrėti į beveik tą patį. Kur yra geriausias zoologijos sodas? Kur yra įdomiausia krokodilų ferma? Apskritai apšvieskite arba pateikite nuorodą į vietą, kurioje galite aiškiai nuspręsti, ką žiūrėti.
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Pukete pirmą kartą. Peržiūrėjęs nuorodas į ekskursijas supratau, kad Patajoje ir Bankoke yra ir zoologijos sodų, safarių, fermų. Koks skirtumas? Kur geriausia aplankyti zoologijos sodą Pataja, Bankoke ar Pukete? Ką ypatingo pamatyti Pukete, ko nėra kituose regionuose?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 28 atsakymų
mes renkamės tarp Pataja ir Puketo, gal galite pasakyti kokios ekskursijos pukete ir jų kaina, gal kokios vietinės kelionių agentūros svetainė? ir net jei gyveni netoli Patongo, ar toli pasiekti kitus paplūdimius ir kokia kaina ?
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 25 atsakymų
Laba diena! Taigi su vyru nusprendėme išsinuomoti motorolerį, kad galėtume pakeliauti po salą. Ar idėja pagrįsta? Motociklas-iš karto-ne, nes. vairavimo patirties neturi. Taip, tiesą sakant, ir ant paspirtuko.Patarkite. Kaip išsirinkti? Patikimas biuras šalia viešbučio? Vairavimo taisyklės? Konfliktinės situacijos? Ačiū tiems, kas randa laiko.
prieš 12 metus  •  15 prenumeratorių 11 atsakymų
Pasakykite man, kur nusipirkti ekskursijų, mes įsikūrę L'esprit de Naiyang kurorte
prieš 12 metus  •  9 prenumeratorių 27 atsakymų
Visiems, kurie man atsakė, žinoma, didelis ačiū! Ir dar (būsiu The Royal paradais 3''), kur ten galima nusipirkti nebrangių ekskursijų, jei gali nurodyti kainą!Atsiprašome už klaidas!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Vykstame į Puketą į Karoną. Ar kas nors gali pasakyti, kur galima nusipirkti gerų kelionių? Turėti rusakalbį gidą. Na, o visa kita, kad būtų gerai.
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 14 atsakymų
Sveiki, noreciau suzinoti i kokias ekskursijas tikrai verta vykti gegužę ir kuo skiriasi Racha ir Similan sala?Iš anksto ačiū.
prieš 13 metus  •  6 prenumeratorių 13 atsakymų
Kur galima nusipirkti ekskursijas prie viesbucio?Norime pirkti vietinese kelionių agentūrose,geriausia su rusu gidu,atsiliepimuose rašo kad 2 kartus pigiau.iš viešbučio kur nebrangiai ir skaniai pavalgyti?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Ačiū už atsakymą kaminas! Papasakok, kur ir kiek pirkai bilietus į ekskursijas, taip pat – kur vyko ekskursija į džiungles ir kiek dienų buvo rusas gidas? Ar lijo, ar yra plaukų džiovintuvas kambaryje? Ar vakare viešbučio restorane dainavo filipinietis?) Kodėl jie atskrido su „Aeroflot“, o ne „Nord Wind“? Turime Nord kelionę pirmyn ir atgal
prieš 13 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »