Klausimai apie PuketasKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Puketas
Ar geriau rezervuoti dabar ar prieš pat kelionę kovo pabaigoje? O kaip dabar situacija su virusais? Šiais metais kyla abejonių dėl atostogų Azijoje, bet neįsivaizduoju nieko tokio šilto jūros ir nebrangaus.
prieš 4 metų  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
2016 metų vasarį buvome Karone. „Treasure Island“ kainos yra 1,5 karto didesnės nei kitų. Pirmoje ekskursijoje jie atvyko mūsų pasiimti su vėlavimu beveik valandą. Jie pamiršo pasiimti antrąjį. Tuo pačiu metu išvykimas buvo 7 val. vietos laiku, kėlėmės 6 (Maskvoje 2 val.). Pyktis buvo baisus, beprotiškai norėjau miego. Pinigai buvo grąžinti. Padarykite išvadas patys. Visas ekskursijas galima drąsiai nusipirkti iš vietinių įmonių, kaip tai padarėme vėliau. Vietiniai dirba aiškiai, rūpinasi kiekvienu klientu ir vertina savo reputaciją (skirtingai nei Treasure Island).
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki! Lapkričio mėnesį norime vykti į Tailandą. Sakykite, ar kas nors užsisakė bilietus ir viešbučius per Asiahotels.ru? Kažkodėl jų kainos daug pigesnės, nei mums siūlo draugas kelionių agentūroje, todėl ir baisu... Noriu surasti tuos, kurie jau taip asmeniškai keliavo.
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 26 atsakymų
Laba diena! Iš anksto atsiprašau, jei jau yra tema apie tai, neradau. Norime su vyru žiemą (maždaug vasario mėn.) vykti į Tai, Puketą. Baisu organizuoti tokią kelionę patiems, nors ir svarstome tokį variantą, bet ar kas nors gali patarti patikimam kelionių organizatoriui šia kryptimi? Didžiausia kliūtis, kaip suprantu, yra skrydis. Apskritai man bus labai malonu išgirsti patarimą, aš tikrai noriu eiti į Tai)))
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Prašau pasakyti, kuriam kelionių organizatoriui geriau skristi į Puketą iš Jekaterinburgo? Kokie viešbučiai daugiau ar mažiau geri pakrantėje
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Negaliu suprasti, kaip derinti ekskursiją su paplūdimio atostogomis? Greičiau, priešingai, paplūdimio atostogos ir ekskursijos. Sausio mėnesį noriu skristi į Tailandą. Galvojau apie DR, bet dabar vis dar linkstu į vasario pradžią, įdomu sulaukti kinų Naujųjų metų. Vėlgi, ar verta? O gal dar savaite anksčiau skristi ir švęsti ten 45-erius? Nusprendė Phuket, Movenpick. Buvo Movenpick kitose šalyse, viešbutis .. na, man turbūt geriausias. Karon paplūdimys gražus, Patongas netoliese, viskas lyg ir gerai :-) BET, man bus nuobodu. man tikrai bus nuobodu. Taigi: dvi dienos Bankokas, penkios dienos Pataja ir savaitė Puketas? Kodėl man reikia Pataja sausio mėnesį? O ką aš pamatysiu tik Bankoke ir Pukete? Padėkite man sutvarkyti visą šią egzotiką :-) Labai ačiū visiems Tailando ekspertams, kurie atsakė.
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 37 atsakymų
Kata Beach Resort, prašau, pasakykite man, kiek maždaug kainuos kelionė 9 dienoms 2?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų
Kitą kelionę į Tai norėčiau organizuoti savarankiškai – be kelionių organizatoriaus. Jei nekyla problemų užsakant viešbutį, kaip dėl kelionių lėktuvu? Kaip užsisakyti bilietus Novosibirskas-Tailandas, jei skrenda tik Šiaurės vėjas
prieš 13 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Pataja arba sala
prieš 13 metus  •  12 prenumeratorių 32 atsakymai
Balandžio pabaigoje ilsimės Briza Beach Resort Khao Lak (patarkite kokiai firmai pirkti ekskursijas (geriausia su rusakalbiu gidu) Gal yra telefonai, kontaktai. Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją. Iš anksto dėkoju !
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų