Klausimai apie PuketasViešbučio pasirinkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Puketas
Buvo Patajoje, labai patiko vaisiai, krevetės, žuvis. Skanus ir nebrangus. Dėvėta prie pat paplūdimio, šalia viešbučio. Prieš tai Pukete ilsėjosi viešbutyje, kuris turi savo paplūdimį, prekeivių nebuvo. Gal Karone ar Katijoje reikia rinktis viešbutį?
prieš 4 metų  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Nepavyko rasti atsiliepimų apie šį viešbutį.
prieš 5 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Sveiki. Vykstame į Tai į jūsų viešbutį, pasakykite ar viešbutyje yra dviejų kambarių kambarių? Esame 4. Du suaugę ir du vaikai 10 ir 15 metų
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
sveiki, prasau padekit isrenkant kambari, man reiktu kambari siame viesbutyje kuriame bus vonia ir kriaukle ne paciame kambaryje o atskirai
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
AVISTA GRANDE PHUKET KARO... 5* Puketas. Kelionių organizatoriaus viešbutis parduodamas nuo lapkričio 15 d.! Ar verta eiti šiuo metu? Ar vietoje yra statybvietė? Ar toli iki jūros? Ar teritorija žalia?
prieš 7 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pukete nesame buvę,dažniausiai važiuodavome į Patają.Vasario pabaigoje norėtume aplankyti Puketą,padėt išsirinkti viešbutį.Mums labai patinka maudytis, o aš norėčiau būti arčiau centro.
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Laba diena! Ar šiame viešbutyje yra jūros vandens baseinas? Kuriuose viešbučiuose Pukete (Bangtao, Layan) yra sūraus vandens baseinai?
prieš 7 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pirmą kartą užsisakiau kambarį agodoje ir natūralu, kad net neatkreipiau dėmesio, kad maža kaina negrąžinama, buvo laisvas paskutinis kambarys, pradėjau rezervuoti, užsisakiau, suvedžiau kortelės numerį, mokėjimas praėjo , o PTM isduoda, kad mano pasirinktoms datoms kambariu nera...o ka daryti????atšaukimas mokamas, 100% sumos sumoketos uz kurio numeri nebuvo
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pirmą kartą užsisakiau kambarį agodoje ir natūralu, kad net neatkreipiau dėmesio, kad maža kaina negrąžinama, buvo laisvas paskutinis kambarys, pradėjau rezervuoti, užsisakiau, suvedžiau kortelės numerį, mokėjimas praėjo , o PTM isduoda, kad mano pasirinktoms datoms kambariu nera...o ka daryti????atšaukimas mokamas, 100% sumos sumoketos uz kurio numeri nebuvo
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Laba diena. Prašau pasakyti, kada paskutinį kartą buvo atliktas grandiozinio liukso kambario audros sparno pastato remontas? Dėkoju
prieš 7 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Skrendu su bendrakeleive (pigesnis bilietas), ji viena. Arba galite kažkaip pakeisti viešbutį: mes turime dvivietį (puketo orchidėjų kurortas), ji turi vieną (puketo salos vaizdas).
prieš 8 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Esame dvi šeimos su vaikais 6,10,11m. Draugai linkę apsigyventi viloje su 4 miegamaisiais, man labiau patinka variantas arčiau paplūdimio. Kita vertus, viloje yra virtuvė ir būtų galima kartais gaminti (o gal nieko nebus?), baseinas. Tailande būsime pirmą kartą, Puketas pasirinktas dėl geros jūros vaikams. Norėčiau išgirsti patarimų, kokias ekskursijas verta aplankyti su vaikais; kur apskritai verta palikti viešbutį pasikeisti. Ar nardymui reikia leistis į atskirą ekskursiją? Bang Tao paplūdimys yra viešas, todėl nebus gultų ar skėčių? Gal reikėtų ieškoti kito viešbučio su nuosavu paplūdimiu ir arčiau Patongo?
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Jums reikia viešbučio netoli paplūdimio, su baseinu vaikams, žaidimų aikštele ir šalia parduotuvių.
prieš 9 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
važiuojame su vyru,viešbutis naujas, atidaromas spalį, kyla abejonių, informacijos nėra, nuotraukų labai mažai, gal kas jau buvo ar žino, ar geras viešbutis?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Rodyti daugiau »