Klausimai apie Pattaya Park Beach Resort 3*Vietos ir pramogos

Dabartinės ekskursijos į šį viešbutį
Gaukite geriausią kainą iš kelionių agentų
  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
47 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą


Daugiau apie Tailandas
Antrą kartą nuvykus į šį viešbutį mums patiko. Valgėme „rusiškame“ turguje, šalia viešbučio. Noriu paragauti krokodilo, kavinėse palei gatvę, vedančią į pagrindinį kelią, siūlo jo mėsą, bet nenoriu susidurti su višta. Kas išbandė šias įstaigas? Ir apskritai noriu išgirsti atsiliepimus apie šias kavines, kad vėliau nesikankinčiau su skrandžiu.
prieš 5 metus  •  7 prenumeratorių 13 atsakymų
Viename atsiliepimų apie šį viešbutį skaičiau, kad šaldytuve yra vandens (išpilstytas) stikliniuose ir plastikiniuose buteliuose, kuris nemokamas?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki!Kur Patajoje galima skaniai pavalgyti tikrų suktinukų?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Neseniai iš Tai grįžo pažįstami ir sakė, kad ten kainos šoktelėjo už viską: maisto, drabužių ir t.t. Ar tai tiesa, ar jie manė? Paskutinį kartą buvome 2012 m. rugpjūčio-rugsėjo mėn. Pastabai: kepsninė - 100 batų, šavarma - 60 batų, blynai - 30 batų, ananasai - 10 batų, marškinėliai - 80-150 batų - tokie buvo kainos
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Pasakyk man, prašau, kur Patajoje yra kavinė „Terem OK“? kaip patekti iš Pattaya Park Hotel?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar galite pasakyti, kur galite nebrangiai ir skaniai pavalgyti netoli Pattaya Park Beach Resort 3 *?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 12 atsakymų
gerbiamasis, pasakykite man, ar vandens parkas, baseinas yra mokamas viešbučio gyventojams ??? Perskaičiau keletą atsiliepimų apie tai, o kitose kažkodėl nepaminėjo.. patarti! greičiau skristi!
prieš 13 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
KIEK KAINA ALUS?! Skrendame pirmą kartą ir neįsivaizduoju savo atostogų be alaus! Egipte buvo lengviau – „Sachara“ visur ir „Sachara“ visada! Ir ką ten nusipirkti? O kur geriausia pirkti? Kaip apskritai viešbutis? Labai ačiū iš anksto!
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Mieli turistai! Gal kas žino ar prisimena, kiek kainuoja vakarienė 53 aukšto panoraminiame restorane Pattaya Park Hotel? Ir dar, pamenu, prieš 4 metus ten tam tikromis dienomis ar valandomis buvo 20% nuolaida like. Jei kas turi info rašykit. Mes patys apsistojame kitame viešbutyje, bet aš norėčiau eiti į šį restoraną vakarienės, švariai suktis)))
prieš 13 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Mieli turistai! Gal kas žino ar prisimena, kiek kainuoja vakarienė 53 aukšto panoraminiame restorane Pattaya Park Hotel? Ir dar, pamenu, prieš 4 metus ten tam tikromis dienomis ar valandomis buvo 20% nuolaida like. Jei kas turi info rašykit. Mes patys apsistojame kitame viešbutyje, bet aš norėčiau eiti į šį restoraną vakarienės, švariai suktis)))
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar