Lusso Mare Hotel 4*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 6.010
pagrįstas
1 apžvalgos
6.0 Skaičius
4.0 Aptarnavimas
8.0 Grynumas
3.0 Mityba
8.0 Infrastruktūra
„Lusso Mare“ yra Becici mieste, už 3,5 km nuo Mogren paplūdimio ir už 4,4 km nuo Budvos vandens pramogų parko. Elegantiško stiliaus septynių aukštų viešbutis duris atvėrė 2019 metų pavasarį. Pėsčiomis nueisite iki parduotuvių, kavinių ir autobusų stotelės.Daugiau →
аватар shulyakovaalesya
Kitą dieną grį ž au iš Juodkalnijos, trumpos kelionė s, kuri truko 3 dienas. Oras buvo puikus. Rugsė jo pabaiga, o ten 28 laipsniai. Jū ra š ilta, patogu maudytis, labai š varu. Taip pat š varū s paplū dimiai. Vieš butis atrodo labai geras kainos ir kokybė s santykis. … Dar ▾ Kitą dieną grį ž au iš Juodkalnijos, trumpos kelionė s, kuri truko 3 dienas. Oras buvo puikus. Rugsė jo pabaiga, o ten 28 laipsniai. Jū ra š ilta, patogu maudytis, labai š varu. Taip pat š varū s paplū dimiai.
Vieš butis atrodo labai geras kainos ir kokybė s santykis. Naujas vieš butis, geras interjeras, tvarkingi kambariai, net ekonominė klasė . Visame vieš butyje veikia nemokamas belaidis internetas, kambariuose yra elektrinis virdulys, arbatos maiš eliai, š lepetė s, vonios komplektai ir siuvimo reikmenys. Paimtas iš valgio pusryč iams ir vakarienei. Maistas vidutiniš kas. Kasdien tas pats: deš ra, pomidorai, agurkai, kiauš inių patiekalai. Pusryč iams gė rimai nemokami, vakarienei visi gė rimai mokami, į skaitant vandenį . Paskutinę dieną prieš iš vykimą davė mė sos, o tai buvo tiesiog š lykš tu. Bet pastebė jau, kad Juodkalnijoje jie visai nemoka virti mė sos. Vieš buč io restoranas yra 6 aukš te, su nuostabiu vaizdu į jū rą ir kalnus. Iki paplū dimio nueisite 7 minutes. Netoliese yra ir mini prekyvietė s, tiek su didelė mis kainomis, tiek su priimtinomis.
Iš vieš buč io minusų . Nedaug ketinimų turi balkonus. Nė ra kur dž iovinti drabuž ių . Taip pat piktinosi personalo darbas. Restorane dirbo siaubingai į ž ū lus padavė jas, kuris elgė si impozantiš kai ir teikė nepadorius pasiū lymus, grubus. Tai tikrai sugadino nuotaiką .


avataras grishkotatyana08
prieš 11 mėnesių  •  1 abonentas jokių atsakymų
avataras grishkotatyana08
prieš 11 mėnesių  •  1 abonentas jokių atsakymų
avataras grishkotatyana08
prieš 11 mėnesių  •  2 abonentas 1 atsakymas
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos

Отель Lusso Mare расположен в городе Бечичи, в 3,5 км от пляжа Могрен и в 4,4 км от аквапарка Будвы. Семиэтажный отель, построенный в элегантном стиле, открылся весной 2019 года. В пешей доступности находятся магазины, кафе и автобусная остановка.

Vieta 17,3 км до аэропорта города Тиват, 32,9 км до аэропорта города Подгорица.
Paplūdimio aprašymas В 400 метрах от отеля.
 • 3 ir toliau
 • miesto paplūdimys
 • smėlio ir akmenukų paplūdimys
Viešbutyje

Круглосуточная стойка регистрации, терраса для загара, услуги по глажению одежды, персонал говорит на русском.

 • restoranas
 • kavinė/baras
 • automobilių nuoma
 • nemokamas wi-fi
 • skalbiniai
 • kambariai nerūkantiems
 • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Vaikams
 • vaikiška lovelė  FREE 
Kambarių aprašymas

Бюджетные и улучшенные двухместные номера 16 и 24 м², апартаменты 30 м² с 1 спальней, люксы Deluxe 30 м². Максимальное размещение: 5 чел.

Kambariuose

Кондиционер, вентилятор, телевизор с плоским экраном и кабельными каналами, мини-бар, телефон, письменный стол, чайник, ванная комната с душевой кабиной, бесплатные туалетно-косметические принадлежности, фен, тапочки, бесплатный Wi-fi, балкон (в большинстве номеров), ежедневная уборка.

Adresas Alekse Santica 27, Becici 85310, Община Будва, Черногория
Telefonai: +382 67 333 942
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Lusso Mare Hotel
Klausimai ir atsakymai
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. Рядом с отелем находится городской песчано-галечный пляж.