Viešbutis geras, švarus, viskas nauja, bet yra nemalonių niuansų

Parašyta: 1 spalio 2021
Kelionės laikas: 26 — 29 rugsėjo 2021
Kam autorius rekomenduoja viešbutį?: Atpalaiduojančioms atostogoms; Poilsiui su draugais, jaunimui
Viešbučio įvertinimas:
6.0
iš 10
Viešbučių įvertinimai pagal kriterijus:
Kambariai: 6.0
Aptarnavimas: 4.0
Grynumas: 8.0
Mityba: 3.0
Infrastruktūra: 8.0
Kitą dieną grį ž au iš Juodkalnijos, trumpos kelionė s, kuri truko 3 dienas. Oras buvo puikus. Rugsė jo pabaiga, o ten 28 laipsniai. Jū ra š ilta, patogu maudytis, labai š varu. Taip pat š varū s paplū dimiai.
Vieš butis atrodo labai geras kainos ir kokybė s santykis. Naujas vieš butis, geras interjeras, tvarkingi kambariai, net ekonominė klasė . Visame vieš butyje veikia nemokamas belaidis internetas, kambariuose yra elektrinis virdulys, arbatos maiš eliai, š lepetė s, vonios komplektai ir siuvimo reikmenys. Paimtas iš valgio pusryč iams ir vakarienei. Maistas vidutiniš kas. Kasdien tas pats: deš ra, pomidorai, agurkai, kiauš inių patiekalai. Pusryč iams gė rimai nemokami, vakarienei visi gė rimai mokami, į skaitant vandenį . Paskutinę dieną prieš iš vykimą davė mė sos, o tai buvo tiesiog š lykš tu. Bet pastebė jau, kad Juodkalnijoje jie visai nemoka virti mė sos. Vieš buč io restoranas yra 6 aukš te, su nuostabiu vaizdu į jū rą ir kalnus. Iki paplū dimio nueisite 7 minutes. Netoliese yra ir mini prekyvietė s, tiek su didelė mis kainomis, tiek su priimtinomis.
Iš vieš buč io minusų . Nedaug ketinimų turi balkonus. Nė ra kur dž iovinti drabuž ių . Taip pat piktinosi personalo darbas. Restorane dirbo siaubingai į ž ū lus padavė jas, kuris elgė si impozantiš kai ir teikė nepadorius pasiū lymus, grubus. Tai tikrai sugadino nuotaiką .
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Komentarai (0) palikite komentarą
Rodyti kitus komentarus …
аватар

KITI ATSILIEPIMAI APIE VIEŠBUTĮ
  • Viešbutis geras, švarus, viskas nauja, bet yra nemalonių niuansų

TAIP PAT SKAITYKITE