Klausimas o Vengrija

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
346 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą
Klausimas temosа

Susijęs klausimas «Kelionių agentūros ir operatoriai»
Noriu į Vengriją, kas buvo, kokios savybės?
Į Čekiją važiavau iš Natalie Voyage,turas nepatiko ir atsiliepimai iš jų apie Vengriją nebuvo labai geri.Patarkite kokią kelionę pasirinkti ir šventės ypatumai.Patarnavęs,papročiai, kiek pinigų pasiimti su savimi, ką galite atsinešti kaip suvenyrus. Pasidalinkite, kas žino! PLEEIS!!!
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Prenumeruoti
1 abonentas  • paklausė 2007-09-30prieš 16 metus
Atsakymai  •  1
аватар viacheslav
Vengrijoje reikėtų apsilankyti pirtyse, jos yra pagrindinis šalies bruožas. Kelionę reikia rinktis pagal tai, ko norite gauti iš kitų: jei atsigaunate, tada Heviz ir Hajdúszoboszló, jei tai pažintinė kelionė, ieškokite internete, kuri jums labiau patinka. Kainos Vengrijoje nemažos, tad su savimi reikėtų pasiimti bent 250-300 eurų, kaip suvenyrus dažniausiai atveža unikalų balzamą, siuvinėtas staltieses (jos tikrai gražios), suvenyrinę papriką ir žinoma vyną!
Vengrai apskritai yra draugiški, restoranuose ir kavinėse įprasta palikti 10% arbatpinigių, jei patiko paslauga. Privalumas tas, kad Vengrijoje, skirtingai nei Čekijoje, grivinos priimamos keitykluose, tad jei neužteks pinigų suvenyrams, bus galima išsikeisti mūsų valiutą.
avataras
Atsakykite į kitus klausimus apie Vengrija
Pridėti nuotrauką
Įkeliama...
Nuotrauka įkelta
×
Visi klausimai
JAE
dar